Skocz do zawartości

Hak do Forestera MY06


Subary

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję informacji na temat "najlepszego" haka do Forka. Przeglądając oferty różnych producentów nie widzę mojego rocznika. Jest przerwa między 03 i 08. Są też haki od 97 w górę, ale w takie nie wierzę. Nie mam jeszcze ASO w okolicy, coś podobno rodzi się w Bydgoszczy.

Z góry dziękuję za info i linki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję że nie dostane paska za radę, ale duży wybór i najbardziej fachowa rada w temcie jest do znalezienia w specjalistycznym sklepie z przyczepami, w nich maja na ogół wybór osprzętu, katalogi i haki do porównania od wszystkich producentów, poszukaj w okolicy takiego sklepu. ale oczywiśice nalepiej kup nowy hak w ASO, te są najlepsze i jedyne słuszne... :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety do tej pory nie trafiłem na hak do swojego rocznika wśród sklepów z przyczepami. Znalazłem producenta haków w okolicy, z dobrą opinią i certyfikatami. Pojawił się za to problem z modułem do instalacji elektrycznej. Sądziłem, że mając już dedykowaną wtyczkę w bagażniku wystarczy to połączyc, a tu mówią mi o dodatkowym module za 300pln. Czy to cos niezbędnego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Skończyło się na Brinku z demontowaną kulą, 800 pln z robocizną. Podłączenia elektryczne do dedykowanej wtyczki, bez modułu. Dziękuję za informacje.

Można zamknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...