Skocz do zawartości

Brak mocy w STI pow 5500 obr


Gość HERMAN

Rekomendowane odpowiedzi

Pomocy, co mogło się stać w sti 08, jakotako jedzie do 5500 obr, a potem ledwo co, nie ma siły osiągnąć odcięcia paliwa, ma 9000 km przebiegu , ostatnio jak go postawiłem było wszystko ok, a po 2 tygodniach jak wsiadłem, to nie chce jechać, fakt, że stał bez paliwa prawie, ale dziś nalałem do pełna 98 ultimate, tak jak zawsze, czy mogła się przytrzeć pompa paliwa jak stał ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na olej jestem już uczulony i sprawdzam, jest na max, na luzie ładnie wchodzi na obroty, a na jedynce nawet, pow tej granicy ma problemy i słychać jak coś stuka po 5500 obr, gwarancji nie ma, a serw dopier w poniedziałek jak będą mieli czas, podjadę do Andrzejka, bo sam chyba nic nie wymyśle, Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem dokładnie bo to w czasie jazdy, jak okno uchylę to słychać, ale tak jakby z okolic katalizatora, takie strzelanie i pow 5500 obr, jest wrażenie jakby sie dławił, aż przychamowuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem dokładnie bo to w czasie jazdy, jak okno uchylę to słychać, ale tak jakby z okolic katalizatora, takie strzelanie i pow 5500 obr, jest wrażenie jakby sie dławił, aż przychamowuje

Może paliwo jakiś szajs.

Żadnych innych objawów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hogi przed wczoraj sie widzieliśmy i bylo ok, dziś coś mu odbiło, może to wacha, ale ultimate chyba nie, sam nie wiem, może przepływomierz od wkładki K&N,

 

[ Dodano: Nie Mar 01, 2009 12:24 am ]

A i pokazuje mi, że 42l/100km pali średnio, może i tak jest bo paliwo na oczach schodzi,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie w poniedziałek jadę do serwisu, oby to nie było coś z tym pękającym tłokiem, albo turbinką, chyba że mapa wtrysku. Pozdro

 

[ Dodano: Nie Mar 01, 2009 6:26 pm ]

Podgoniłem go trochę jakieś 100km i jakby trochę się rozruszał, ale to nie to, nie wygina oparcia, tyle że przynajmniej kręci do odcięcia, wtedy nie chciał, ale na 100km wykotłował mi 3/4 zbiornika wachy, to jakieś 45 litrów w trasie, hahaha, chyba się przeprowadzę do arabusów, bo z torbami pójdę

 

[ Dodano: Pon Mar 02, 2009 3:58 pm ]

Zakatowałem turbinę

 

[ Dodano: Pon Mar 02, 2009 5:18 pm ]

Tak mi powiedzieli w aso, koszt 6500, może ktoś wie jak sprawdzić przepływomierz? bo w aso nie dotykali się do niego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...