Skocz do zawartości

[KRAKOW] Impreza na Lotnisku? (Sobota 21.02)


ogs

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem telefon, że SIP organizuje akcję na Lotnisku na Czyżynach w Krakowie - ktoś coś wie o tym?

Nie widzę na forum na ostatnich stronach jakiejkolwiek wzmianki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :cool:

 

[ Dodano: Pon Lut 23, 2009 4:34 pm ]

Na jaką chorobę trzeba cierpieć aby na codzień jeździć STiajem i stać w kolejce godzinę do jazdy próbnej Imprezy N/A :twisted:

 

Na usprawiedliwienie mogę napisać, że chciałem pogadać z Januszem i otrzymać kilka korekt w swojej zaniedbanej "technice" :razz:

 

Ponad to co się nasłuchałem teorii o Subaru to moje :lol:

 

A tutaj fotka:

 

img0064u.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owoc666, całe to porównanie poszło do śmietnika bo odbywało się na prostej gdzie jeden z pasów był oblodzony. Więc wszyscy co stawali na tym pasie i nie zorientowali się, że Tribeca stoi na ośnieżonym - nie mieli najmniejszych szans...

 

GRAF przyjechał Quattro i szybko się zorientował na czym polega sztuczka... Zmienili pasy i pozamiatane :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel
ośnierzonym

Śnieg = osnieżone :wink:

"pozamiatane" nie było - kilka zmian toru i ... Tribeca była szybsza.

Należy pamietać, że Tribeca waży dobre 400 - 500 kg więcej.

W takich warunkach, przy tak zbliżonym systemie napędu, decydują opony + masa.

Było też XC 90. W porównaniu z Tribecą (bez względu na wybrany tor) wypadło wyraźnie gorzej.

 

Zasadniczo chodziło o możliwiość naocznego porównania systemu 2WD z AWD .... lecz właściciele 2WD porównywać nie chcieli :???:

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śnieg = osnieżone :wink:

 

Poprawione, dziękuję :razz:

Mrrrróz był siarrrrczysty - więc tak mi się odmieniło :mrgreen:

 

"pozamiatane" nie było - kilka zmian toru i ... Tribeca była szybsza.

Należy pamietać, że Tribeca waży dobre 400 - 500 kg więcej.

W takich warunkach, przy tak zbliżonym systemie napędu, decydują opony + masa.

Było też XC 90. W porównaniu z Tribecą (bez względu na wybrany tor) wypadło wyraźnie gorzej.

 

Zasadniczo chodziło o możliwiość naocznego porównania systemu 2WD z AWD .... lecz właściciele 2WD porównywać nie chcieli :???:

 

Yyyy.... 2WD z AWD? Tego chyba nie trzeba udawadniać ;) Idea "Króla Śniegu" jest wystarczająco słuszna i wyzywająca :)

 

Mam tylko nadzieję, że ustawienie toru gdzie jeden pas jest oblodzony (dla gości), a drugi ośnieŻony (dla gospodarzy) nie było celowe, a jedynie było wynikiem warunków atmosferycznych panujących na pasie.

 

Żeby była jasność - spotkanie bardzo fajne, udane, inni przedstawiciele niesłusznych marek nie robią takich rzeczy więc sam ten fakt zasługuje na pochwałe. Wtopiłem się w tłum (kolejkę) i nasłuchałem się różnych komentarzy ale generalny oddźwięk imprezy był bardzo pozytywny.

 

Zresztą... gdyby tak nie było nie stałbym godzinę żeby się przejechać SUBARU :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...