Skocz do zawartości

Witam i przy okazji pytam!


demol

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

Ostatnimi czasy za namową bliskiej osoby stałem się posiadaczem

legasia z 97 roku :)

Sprowadzilem go z niemiec, ma nieduzy przebieg i jest w super stanie :)

Ponizej pare fotek nie koniecznie statycznych:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zdemontować konsolę ta z przyciskami od nawiewów bo popaliły mi sie żaróweczki ... nie ma w nocy podswietlenia i strasznie mnie to wkurza, czy ktos zna sposób zdemontowania tej kosoli bez popsucia :) oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, to gdzie takie fajne zdjęcia można zrobić?

 

Zdjęcia zostały zrobione na torze kartingowym w Lublinie przy ul. Zemborzyckiej ;)

 

No witam, witam, moze bys cos napisal o swoim Legacym? Jaki silniczek?

 

Silnik to EJ22 czyli 2.2 96kw :) poza tym ma wszystko oprócz klimy i skóry ... a ten który mnie namówił mój tato ma wersję w full wypasie z 2000 roku :) no i został jeszcze w rodzinie stary poczciwy '90 czarny sedan :) od którego 10 lat temu historia z subaru się zaczęła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że zamiłowanie do Subaru w rodzinie jest podobne jak u mnie. W mojej rodzinie zaczęło się od GT, które ja obecnie posiadam, a tata jeździ Legacy 3.0 z roku 2004. Jest jeszcze jedno auto innej marki, ale to tylko dlatego, że Subaru terenówek nie robi. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolejne Subaru w Lublinie!!!

Może i my doczekamy się kiedyś tak mocnej ekipy, jak kilka innych miast silnie reprezentowanych na forum.

Ja również mam Legaca 2,2 w podobnym wieku (kombiwar). I również powoli wszystkich zarażam subarofilią

Przydałoby się kiedyś spotkać (może na torze). :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam amatora wlasnorecznego rozbierania konsolki - i NIE POLECAM, sam sie zawzialem zeby wymienic te cholerne lampki, spedzilem nad tym 6 godzin. Owszem, wszystko rozebralem, wyjalem i ..... zlozylem z powrotem bez zarowek, bo od razu sie jedna przepalila, wiec zostawilem bez swiatelek. Najlatwiejsze jest wyjecie skrzynki z guzikami, potem trzeba odpinac kabelek od regulacji grzania (za diabla potem nie mozna go potem zablokowac tak zeby nie spadal). Trudno dostac sie do zaroweczek, bez instrukcji trzeba sie strasznie nakombinowac.

Osobiscie jezdze tym samym rocznikiem i z opowiesci roznych wiem ze te lampki tak maja, mozna sobie darowac wymiane, i tak poleca. Podobno mozna zastapic LEDami ale nie mam cierpliwosci tego jeszcze raz rozbierac. Moge podac skrocony opis czynnosci jesli potrzeba. I chyba podobny problem jest opisany na NASIOC albo SCOOBYMODS, oni tam maja na czym cwiczyc w tej hameryce.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest zaslepka, pod nia jest taka metalowa oslona zastepujaca mechanizm uchwytu na kubeczki, trzeba odkrecic tylko 2 sruby i ja wyjac, reszta idzie tak samo jak po wyjeciu nieistniejacego cupholdera, . widze ze bedziesz jednak probowal - powodzenia i lepszych rezultatow niz moje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wziac trzeba szeroki srubokret, okleic go tasma np izolacyjna, tak zeby nie porysowac plastikow, trzeba ja podwazyc albo od dolu albo z gory (mozna tez z boku, ale tam jest b. miekki plastik i sie latwo zgniata) i ostroznie wyciagac, za 3 razem sie uda.....

ja tylko za pierwszym razem mialem problem, bo potem wlamali mi sie do samochodu i wylamali prawie caly dol (ten od radia) wiec teraz wycigam zaslepke palcami :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwycięstwo!!!

Nic nie popsułem i wszystko działa :) ... wymaga to odrobinę gimnastyki ale jest mozliwe ... trzeba tez miec trochę roznych narzędzi. Dla chcącego nic trudnego, dzieki za podpowiedzi ... material na scoobymoods jest bardzo pomocny.

Pozdrówka!

 

Zeby nie być gołosłownym fotka:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...