Skocz do zawartości

22 listopad Klub Mono -> Inaya Day voacl /New York/


Gracowy

Rekomendowane odpowiedzi

Ziomy impreza z cyklu Clubbing Collection, warto się tam pojawić !

Dla 6 najszybszych mam wejściówki !

 

INAYA DAY /vocal/ New York/

 

Obdarzona niezwykłym talentem wokalnym Inaya Day rozpoczęła swoją przygodę ze śpiewem już jako dziecko. Jako studentka High School of Music and The Performing Arts występowała w teatrze muzycznym na Uniwersytecie w Bridgeport, a następnie na scenach musicalowych Nowego Jorku.

Jej wspaniały głos porównywany był do głosów legendarnych wokalistek, jego brzmienie miało nową jakość, a występy artystki były niezwykłymi widowiskami, które elektryzowały publikę.

Inaya współpracowała z największymi tego świata, nagrywała m.in. dla Michaela Jacksona, SEAN "P-DIDDY" COMBS, MC LYTE, QUEEN LATIFAH, MONI LOVE, RANDY CRAWFORD, BOOTSIE COLLINS oraz MISSY ELLIOT. Dodatkowo okazała się niezwykle wszechstronną autorką tekstów. Ma na koncie współpracę z Randy Crawford i Bootsym Collinsem. Na wysokich miejscach listy „Billboardu" zaistniały również jej autorskie projekty „Keep pushin" i „Hold your head up high", wyprodukowane przez Borisa Dlugoscha.

 

Inaya jest również wokalistką w utworach Mouse'a T "Horny 98" (który zdobył pierwsze miejsca na listach muzyki dance), Mike'a Cruza „Movin'up" z albumu „Nervous Records", który zdobył trzecie miejsce na liście hitów roku 2000.

 

Obecnie związana ze Strictly Rhythm.

Jej możliwości, talent i temperament, będzie można podziwiać w sobotę 22 listopada w klubie Mono.

Razem z Inaya grać będą Dudekk /Profee /Dooda i goście :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damn it! Ja się chyba wysypię, bo paskudne przeziębienie mnie trzyma, a jak się ruszę na clubbing to dam sobie rękę uciąć, że mnie to dobije i z jutrzejszej Słomki nic nie będzie. :evil:

 

Dzięki Gracku za zaproszenie, jak cudem do wieczora ozdrowieję to pędzę do Mono.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...