Skocz do zawartości

Sprawy teatralne...


Harvester

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

zakładam ten temat głównie po to, żeby się czegoś dowiedzieć, ale kto wie, może innym też się przyda.

 

Chcę zabrać swoją dziewczynę do teatru i nie za bardzo wiem na co.

Kiedyś byłem na dość fajnym musicalu pod tytułem "Metro". Jednak było to dawno temu i nie pamiętam gdzie to wystawiają i czy wogóle jeszcze wystawiają.

Ktoś z was może wie ??

 

Pozdrawiam. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki fajny temat :mrgreen:

 

W przyszłym tygodniu wybieram się na "Goło i wesoło" do Bajki (pozytywna opinia kolegi forumowicza skłoniła mnie do tego :wink: ) oraz na "Kobietę w czerni" do Fabryki Trzciny (Teatr Praga) - podobno rewelacja, się zobaczy :twisted:

 

edit:

 

Może "Upiór w Operze" w Romie?

 

ja też polecam "Upiora" w ich wykonaniu

 

o, to chyba jedna z niewielu pochlebnych opini, częściej słyszałam, że nieteges... :roll: chciałam zobaczyć "Upiora" jak tylko dowiedziałam się, że jest przygotowywany, ale zrezygnowałam po tychże recenzjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przyszłym tygodniu wybieram się na "Goło i wesoło" do Bajki (pozytywna opinia kolegi forumowicza skłoniła mnie do tego :wink: ) oraz na "Kobietę w czerni" do Fabryki Trzciny (Teatr Praga) - podobno rewelacja, się zobaczy :twisted:

 

Vero "Goło i wesoło" jest świetne! Dobry wybór! W którym rzędzie masz miejsca? Będą niespodzianki :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W którym rzędzie masz miejsca? Będą niespodzianki :mrgreen:

 

tylko nie mów!!! :mrgreen: lubię niespodzianki :twisted:

nie wiem w którym rzędzie mamy miejsca, bilety są w domu, i to nie w moim - tak czy inaczej zamierzam się dobrze bawić i zamieszczę tu jakąś moją krótką recenzję :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dobrze jest trafić na dobrą ekipę, nie każdy aktor trafia do gustu :razz:
Kiedyś byłem na czymś (już nie pamiętam czym, jakaś komedia z moim sąsiadem Stefanem Friedmanem :cool: ), gdy wystawiali to po raz ostatni. Teatralny zwyczja jest taki, że podczas ostatniego wystawiania jest cała trupa aktorska i aktorzy zmieniają się co jakiś czas. W sumie można było zobaczyć, jaka różnice dla całego 'show' robi zmiana choćby jednego aktora. :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vero, Zawsze jest tak, że coś ma wiele recenzji zarówno pozytywnych jak i negatywnych. Dlatego najlepiej pójść i ocenić samemu :wink:

 

jasna sprawa, ale nie da się osobiście wszystkiego obejrzeć i ocenić, trzeba prowadzić jakąś selekcję :wink:

 

 

Teatralny zwyczja jest taki, że podczas ostatniego wystawiania jest cała trupa aktorska i aktorzy zmieniają się co jakiś czas. W sumie można było zobaczyć, jaka różnice dla całego 'show' robi zmiana choćby jednego aktora. :roll:

 

:shock: nie wiedziałam o tym... czad! kurczę, chyba zacznę polowanie na jakiś ostatni spektakl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naLeśnik napisał/a:

Mikad napisał/a:

Może "Upiór w Operze" w Romie?

 

 

ja też polecam "Upiora" w ich wykonaniu

 

 

o, to chyba jedna z niewielu pochlebnych opini, częściej słyszałam, że nieteges... :roll: chciałam zobaczyć "Upiora" jak tylko dowiedziałam się, że jest przygotowywany, ale zrezygnowałam po tychże recenzjach.

 

każdy ma swój gust :) Ja po "Kotach" i "Wampirach" uważam że "Upiór" był najfajniejszy. Ja byłem na wersji wydaje mi się: Aleksander/Krzemień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock: nie wiedziałam o tym... czad! kurczę, chyba zacznę polowanie na jakiś ostatni spektakl
Widziałaś to --> http://www.teatrkomedia.pl/?nodeid=302

 

zapowiadają ostatnie spektakle. Aż sam się wybiore, bo słyszałem, że całkiem śmieszne :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałaś to --> http://www.teatrkomedia.pl/?nodeid=302

 

zapowiadają ostatnie spektakle. Aż sam się wybiore, bo słyszałem, że całkiem śmieszne :wink:

 

Strasburger :???: ten Pan wywołuje u mnie objawy alergiczne :wink:

 

Skoro już przy Teatrze Komedia jesteśmy, to warto zobaczyć http://www.teatrkomedia.pl/?nodeid=336

Re - we - lac - ja! Trio Fraszyńska, Liszowska i Żebrowski jest niesamowite :twisted:

Acha Panowie, Pani Liszowska występuje w negliżu :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasburger :???: ten Pan wywołuje u mnie objawy alergiczne :wink:
Cóż, też za gościem nie przepadam, ale może nie warto tylko przez rezygnować z czegoś, co może okazać się fajne :wink:

 

w jego przypadku nie działają na mnie żadne argumenty :wink:

 

 

naLeśnik, żona też będzie zadowolona, bo pogapi się na Żebrowskiego (chociaż z tego co pamiętam, występuje w pełni odziany, niestety :mrgreen: )

 

 

imgw, nie widziałeś (choć może się mylę :razz: ), więc nie wiesz pewnie, że Joanna Liszowska prezentuje się naprawdę zacnie w koronkowej bieliźnie :twisted: Też mi sie wcześniej wydawało, że jest niezgrabna i klockowata - błąd! Fajna babka, która ma wszystko co trzeba w odpowiednich proporcjach (no chyba, że ktoś woli anorektyczne dziewczynki :wink: ), a do tego (przede wszystkim?) - bardzo dobra aktorka.

 

Jak to jest, że czasem jakiś aktor jest marny na dużym ekranie, a na scenie króluje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos neglizu, to swego czasu goscinnie w Nowym w Poznaniu byla grana Namietosc z Krukowna, w rezyserii Jandy. Niestety slabe :/

Podobnie rozczarowal jako aktor dramatyczny Kobuszewski (szkoda, bo kabaretowo swietny), takze Andrzej Kopiczynski ("Zlodziej").

Bardzo fajne i lekkie w Poznaniu "Przyjecie dla Glupca", "Czego nie widac", dawniej "piekna lucynda". Fajne sa przedsawienia jubileuszowe - z dodatkami, kto byl, ten wie :-). Nowe rzeczy sa jakies takie, hmm, nowe...?

I aktorzy, Slawa Kwasniewska, Antonina Choroszy, Aleksander Machalica, Tadeusz Drzewiecki.

No i swietne teatry "amatorskie" w Poznaniu (cudzyslow, bo zdaja sie bic na glowe niektore 'profesjonalne').

 

Zapraszam do Poznania :wink:

 

pozdrawiam,

 

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

imgw, nie widziałeś (choć może się mylę )

nie mylisz sie :razz: bałbym sie pozniej w nocy zasnac :razz:

że jest niezgrabna i klockowata

prawda przez Ciebie przemawia :razz: :mrgreen:

ktoś woli anorektyczne dziewczynki ),

woli :mrgreen::mrgreen: :razz:

 

- bardzo dobra aktorka

tutaj nie dyskutuje :wink: oceniam tylko wyglad, jest zdecydowanie nie w moim typie .... :wink: :mrgreen: :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...