Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

dzięki a czy to jest jakoś powiązane z centralnym lub alarmem czy wystarczy jak wepnę wtyczke

a jeszcze jedno gdzie może być ta wtyczko do obd

 

Trzeba obejść alarm. Bo system zgłupieje. Podłączyć przewód pod ręczny ( względy bezpieczeństwa, bo musisz zostawiać auto na neutralu i ręcznym).

Ten elektryk podłącza to niedrogo i ma z tym doświadczenie (montował to w Evkach i innych Subarakach). U mnie zajęło mu to kilka godzin.

 

Posyłam Ci nr na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam jeszcze coś takiego z tego co wiem to do świateł ,i co dalej

 

-- So lis 05, 2011 12:51 pm --

 

dzięki a czy to jest jakoś powiązane z centralnym lub alarmem czy wystarczy jak wepnę wtyczke

a jeszcze jedno gdzie może być ta wtyczko do obd

 

Trzeba obejść alarm. Bo system zgłupieje. Podłączyć przewód pod ręczny ( względy bezpieczeństwa, bo musisz zostawiać auto na neutralu i ręcznym).

Ten elektryk podłącza to niedrogo i ma z tym doświadczenie (montował to w Evkach i innych Subarakach). U mnie zajęło mu to kilka godzin.

 

Posyłam Ci nr na PW.

 

OK dzieki podjade do niego

ja mam manuala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki a czy to jest jakoś powiązane z centralnym lub alarmem czy wystarczy jak wepnę wtyczke

a jeszcze jedno gdzie może być ta wtyczko do obd

 

GTB zobacz pod ten link http://www.clubsub.org.nz/forum/index.p ... 950.0.html

i tu http://www.veloce.pwp.blueyonder.co.uk/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... z TwarzoKsiążki... Andi Mancin-a

"Zapraszam wszystkich świrów do udziału w Pucharze DESTRUCTION DERBY który odbędzie się w Miedzyrzeczu koło Bielska . Max 18 samochodów , będą 3 eliminacje po 6 samochodów , wiadomo wygrywa ostatni na polu boju !!!! Finał 1 samochod z każdej eliminacji ........ To będzie też filmowane jako jeden z odcinków Projectu 176 ..... Nie mogą startować maluchy lub podobne samochody o małych gabarytach , oczewiście bierzesz na siebie opowiedzialność i podpisujesz dokument !!!! Tak że robimy destruction ale z głową !!! OD Jutra na stronie Faceebook Project 176 będzie regulamin i lista zgłoszen .... Zawody odbędą się niedziele 13 .11.2011 :)"

 

wybiera się ktoś ??

zakładam że to na starej prochowni... - bo gdzie indziej :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pachołki na "Jurasowe pole" - 18 grudnia

1. Bartolo - 1 pomarańczowy może nie wiele ale dobre i to na początek

2. yellow - 10, czerwone i pomarańczowe

3. Qba25 - 2 biało-czerwone;

4. Kubabb - 2 biało-czerwone

5. Juras - 2 sztuki

6. Shrekair - 1 szt na 50cm wysoki, czerwono-biały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki a czy to jest jakoś powiązane z centralnym lub alarmem czy wystarczy jak wepnę wtyczke

a jeszcze jedno gdzie może być ta wtyczko do obd

 

GTB zobacz pod ten link http://www.clubsub.org.nz/forum/index.p ... 950.0.html

i tu http://www.veloce.pwp.blueyonder.co.uk/

 

serdeczne dzieki za linki i zainteresowanie sie.

Sam już nie wiem gdzie ja znaleść .

jak miałem VW a był wypasiony nawet bardzo wypasiony to dla bezpieczenistwa, sam wtyczke przekładałem zupełnie gdzie indziej z wiadomych przyczyn ale to było w Polsce.

Nie sądze aby ktoś w Japoni lub Uk robił to samo

 

Jerzeli ktoś rozbierał takie GT i zwrócił uwage w którym miejscu jest OBD to było by super

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki ale mam ostatnio troszkę mało czasu żeby zaglądać na Forum, gdyż szykuję mega bombę w Bielsku , ale o tym napiszę później, może jutro .

 

Jeżeli chodzi o akcję Moto Mikołaje, to niestety spóźniliśmy się . Ale ... święta idą dużymi krokami i jak co roku będą potrzebne środki czystości i owoce na święta . Sprężymy się i kupimy dzieciakom co trzeba .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o akcję Moto Mikołaje, to niestety spóźniliśmy się . Ale ... święta idą dużymi krokami i jak co roku będą potrzebne środki czystości i owoce na święta . Sprężymy się i kupimy dzieciakom co trzeba .

 

 

zbieramy kase czy kupujemy żeczy

 

Jak kase to ja na początek daje 50zł :wink:

 

a żeby była mobilizacja to temu kto da najwięcej grupa funduje polara :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kase to ja na początek daje 50zł

 

a żeby była mobilizacja to temu kto da najwięcej grupa funduje polara

 

Nie będziemy robić zawodów . Jeżeli każdy z nas rzuci do koszyka równowartość 10l wachy, czyli optymistycznie mówiąc 50 pln :wink: , to będzie dużo pieniążków do wydania . Na razie nie ma się co spieszyć, do świąt jeszcze daleko .

Na skarbnika proponuję Jurka .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki ale mam ostatnio troszkę mało czasu żeby zaglądać na Forum, gdyż szykuję mega bombę w Bielsku

 

Komu fcesz chałpa szpryngnońć, fto Ci podpod :?: :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

 

Jeżeli każdy z nas rzuci do koszyka równowartość 10l wachy, czyli optymistycznie mówiąc 50 pln , to będzie dużo pieniążków do wydania . Na razie nie ma się co spieszyć, do świąt jeszcze daleko .

 

Pomysł xtra. Wyczarujcie jakie konto i mozna w zasadzie zaczynać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przysłali mi takie cuś :) nie śmiać się trochę wyobraźnia musi zadziałać :)

 

Świnia rękaw kolor żółty

STI drugi rękaw kolor czerwony

Subaru logo plecy duże pod nim TEAM BESKIDY ale dużo większymi literami aniżeli te na projekcie

Subaru logo przód pod nim może być NICK również większymi literami

 

WYCENA BLUZY POLAROWEJ +HAFT

1. Cena buzy polarowej Alpes seria 200 145zl brutto

2.Wycena haftów:

-logo Subaru tył 21,80zl brutto

-logo Subaru przód 7zl brutto

-Świnia 4,70zl brutto

-logo Sti 4,60zl brutto

Razem: 38,10zl brutto

Cena bluzy wraz z haftami 183,10zl brutto

3.Koszt jednorazowy programów hafciarskich 160zl brutto

Opis Polaru

 

Bluza polarowa „ALPES” została wyprodukowana z wysokiej jakości termo aktywnej dzianiny

„THERMOPILE” zapewniaj¹cej utrzymanie naturalnej temperatury ciała, przy niewielkiej wadze

materiału. Produkty wykonane z materia³u THERMO PILE gwarantuj¹ komfort użytkowania bez

względu na warunki atmosferyczne.Materia³ ten dzięki nowoczesnej strukturze pozwala skórze

swobodnie oddychaæ(wewnêtrzna warstwa dzianiny pochłania wydzielany podczas wysiłku pot i

odprowadza go na zewn¹trz.

-ergonomiczny krój

-regulowany obwód stójki

-regulowany obwód bioder

-dwie zewnêtrzne kieszenie zapinane na zamki

-zamki firmy ALPHA

 

ALPES jest produkowany w dwóch seriach 300 i 200.

Dostêpne rozmiary :XS,S,M,L,XL,XXL,XXXL

 

Jeszcze jakieś propozycje??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ogólnie może być. rozmiar chyba XL

Nicka nie chę.

Świnia będize na żółtym tle czy świania bedzie żółta a moze da się z niej zrezygnować :D - to bym wybrał tą opcję.

?

Ps. dobrze by było żeby chociaż 16 ludzików chciało to wdzianko żeby się to w 2 stówkach zmieściło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KERAM Myślę ze można spokojnie ze Świni i NICKA zrezygnować jeżeli ktoś nie chce. Ale takie rzeczy będę zaznaczał już przy samym zamówieniu.

AZMADAN Co do przymiarki możesz podjechać do Buczkowic oni mają wzorcownie i bez problemu sobie po przymierzasz.

Jeżeli np ktoś jest szczupły a ma długie ręce tak jest w moim przypadku również bezproblemowo mogą dołożyć kilka cm do rękawa.

Nie sugerujcie się że loga na projekcie maja inne tła. Tłem zawsze będzie kolor polaru a haft loga to sam kontur

Myślę ze spokojnie zamkniemy się w 200zł

 

Poinformujcie jak najwięcej osób o temacie polarów bo nie wszyscy codziennie siedzą na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę że temat polarów rządzi ;)

 

 

ja z innej beczki... parę dobrych miesięcy po stłuczce po wymianie tarcz z przodu z lewej strony pokazało się bicie, piastę wymieniłem na używaną (w bardzo dobrym stanie), po przetoczeniu praktycznie nowej tarczy po zmierzeniu nie było praktycznie bicia, ani na pieście ani na tarczy. Po 40km pojawiło się bicie (najprawdopodobniej z lewej strony).... tarcza była po toczeniu i była niedotarta, raz mocno hamowałem z 110 do 40km/h, takie jednorazowe hamowanie mogło przegrzać tarczę i ją zwichrować? czy po prostu tarcza za pierwszym razem tak się odkształciła, że nawet po przetoczeniu wychodzą różnice w materiale i bicie się odnawia przez to że cześć tarczy jest bardziej lub mniej umocniona? tarcze to są zamienniki średniej jakości. co teraz kupować nowa tarcze? nie byłem u mechanika i nie wiem czy teraz jest bicie na pieście czy na tarczy, ale najprawdopodobniej na tarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...