Skocz do zawartości

Z Krakowa do Szczecina...


owoc666

Czy chcesz Koszulkę Colina z GT  

29 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie jak w temacie, którędy najlepiej tam jechać?

 

 

Właściwie, to pod Szczecin (Cedynia). Opłaca się wjechać do Niemiec?

 

Do Niemiec to nie za bardzo bo bedziesz musial sie przebijac przez te wszystkie wioch. drogi niby lepsze ale pelno tam fotografow itd.

Ja bym pojechal autostrada do Wrocka a potem "3" na ZGore. Od Zielonej do Gorzowa ok ale potem musisz przebic sie niestety przez ta Kobyle Gore co nie nalezy do przyjemnych, chyba, ze otworzyli juz ta "obwodnice". Od Gorzowa do Szczecina nie ma tragedi. Mozesz zatrzymac sie w Renicach w "Auto Porcie", maja tam super zarlo.

 

ATB

 

PS. Bierzesz to STi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie autostrada nach Breslau i potem dalej do Legnicy, zjeżdrzasz na Legnicę i dalej lecim na Szczecin przez Lubin, Nową Sól i kole Zielonej Góry. Droga dobra, prawie wszystkie miasta mają obwodnice lub półobwodnice (Nowa Sól :twisted: > ) W miejscowości Skwierzyna zjeżdrzasz z drogi na Szczecin i lecisz do Kostrzyna a dalej njuż całkiem bocznymi drogami na Moryń (warto zwiedzić to miasteczko) i już jesteś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie autostrada nach Breslau i potem dalej do Legnicy, zjeżdrzasz na Legnicę i dalej lecim na Szczecin przez Lubin, Nową Sól i kole Zielonej Góry. Droga dobra, prawie wszystkie miasta mają obwodnice lub półobwodnice (Nowa Sól :twisted: > ) W miejscowości Skwierzyna zjeżdrzasz z drogi na Szczecin i lecisz do Kostrzyna a dalej njuż całkiem bocznymi drogami na Moryń (warto zwiedzić to miasteczko) i już jesteś.

 

A ja myslalem, ze ta Cedynia jest za Gorzowem :oops:

W takim razie owocku nie musisz jechac do Gorzowa.

A gdzie w Skwierzynie jest zjazd na Kostrzyn, to ten za przejazdem kolejowym?

 

ATB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak chłopaki piszą, musisz zjechać na legnicę i w skwierzynie na kostrzyn a poźniej musisz się kierować na Mieszkowice i stamtąd na Cedynie. A wiesz że przejedziesz koło mnie w odległości jakiś 4 kilometrów. Jak będziesz potrzebował pomocy to telefon masz. Jeśli jedziesz niedługo to może ten temat z telefonem załatwimy :roll:

 

A Ty przypadkiem do Wojtka12 jedziesz? :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak chłopaki piszą, musisz zjechać na legnicę i w skwierzynie na kostrzyn a poźniej musisz się kierować na Mieszkowice i stamtąd na Cedynie. A wiesz że przejedziesz koło mnie w odległości jakiś 4 kilometrów. Jak będziesz potrzebował pomocy to telefon masz. Jeśli jedziesz niedługo to może ten temat z telefonem załatwimy :roll:

 

A Ty przypadkiem do Wojtka12 jedziesz? :grin:

 

Pomocy jak pomocy, ale być 4KM od SPRT i nie wpaść się przejechać? Grzech!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz za Skwierzyną mija się most na Obrze i ze 3 km dalej w prawo leci sie na Gorzów a prosto na Kostrzyn. Można też do Gorzowa i na Witnice ale dojazd do Gorzowa nie jest fajny.

 

No zobacz, tyle razy tam jechalem i jakos mi nie utkwilo w pamieci.

Czlowiek ciagle dowiaduje sie nowych rzeczy.

 

ATB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał Bajorek napisał/a:

Zaraz za Skwierzyną mija się most na Obrze i ze 3 km dalej w prawo leci sie na Gorzów a prosto na Kostrzyn. Można też do Gorzowa i na Witnice ale dojazd do Gorzowa nie jest fajny.

 

 

No zobacz, tyle razy tam jechalem i jakos mi nie utkwilo w pamieci.

Czlowiek ciagle dowiaduje sie nowych rzeczy.

coś Wy tu wogóle namieszaliście. Za skwierzyną jest zakręt w lewo na kostrzyn a prosto na gorzów. Jechanie na gorzów a później na witnicę jest bezsensu bo się krąży trochę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...