Skocz do zawartości

Coś mi klika gdy odpuszczam gaz/ puszczam sprzęgło


JOY

Rekomendowane odpowiedzi

Jak zgłosisz usterkę przed końcem gwarancji, to może Cię nie obchodzić ile będzie trwała naprawa...ja miałem taka sytuację w Bravie, padła mi centralka elektroniczna tuż przed końcem gwarancji (1 rok na elektroniczne podzespoly), silnik sam mi gasl podczas jazdy a czasami obroty same skakaly od 1000 do 2500 obr/min. :/ W kazym razie naprawa trwala tyle, ze gwarancja juz minela (prawie miesiac liczac z dniami swiatecznymi/weekendami). Serwis mial obowiazek nawet przedluzyc mi gwarancje o czas naprawy, czyli jeszcze ile zostalo przed naprawa, tyle zostalo po...

 

Mysle ze jak w Fiacie tak jest to w Subaru tym bardziej ;)

 

Pozdrawiam serdecznie

Filip D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i byłem i okazuje się że tak ma być, standardowe luzy na przeniesieniu napędu. Coprawda fachowcy najpierw ożekli że to napewno tłumik dotyka blachy...( bez komentarza ) Ale po jeździe jednak że nie i tak ma być. KROPKA. Zapytałem co się stanie jak miesiąc po gwarancji coś padnie ? No to będziemy myśleć. :? Bądźmy dobrej myśli.

Ale fakt że teraz autko jeździ ślicznie nic nie żęzi, znalazły się nawet plastikowe zaczepy obicia bagażnika, no i wytłumiłem sobie drzwi w AudioFonie i głośniczki mam nowe, nic tylko jechać i słuchać Sary Brightman :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...