Skocz do zawartości

Zlinkowanie świateł mijania i wycieraczek OBK VI


Brodigy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :) 

Od niedawna jestem posiadaczem Subaru Outback VI MY23, jestem bardzo zadowolony i z samochodu i z ASO, ale jakiś czas temu zauważyłem, że światła mijania nie uruchamiają się po włączeniu wycieraczek - testowałem różne konfiguracje, wycieraczki na auto, różne prędkości manualnie i nic - w moim ASO dostałem informację, że w komputerze jest wszystko ustawione poprawnie. Skontaktowali się z Importerem i podobno ta funkcja nie jest wprowadzona w Europie, ale światła włączą się jak będzie „trochę ciemniej”, na przykład w trakcie burzy (istotnie tak jest, sprawdzałem). Wiadomo, niby mogę sobie samemu włączyć światła mijania w deszczu w ciągu dnia, ale po pierwsze ta funkcja jest normalnie dostępna w USA w ustawieniach systemu infontainment, a po drugie nie po to się wydaje furę pieniędzy na samochód, żeby coś tak prostego jak uruchamiające się światła po włączeniu wycieraczek nie było dostępne :) Czy może ktoś coś wie, czy będzie jakaś aktualizacja oprogramowania wprowadzająca tę funkcję? Albo ktoś wie jak to aktywować? Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...