Skocz do zawartości

Fabryczna kamera w Legacy Outback '14


jakubas

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie! Starałem się przestudiować to i inne fora, dokumentację i spędziłem godzinę z miernikami i nadal nie wiem - nie rozumiem. Generalnie niespieszno mi do wymieniania fabrycznych składników samochodu, ale nadarzyła się okazja - w moich rękach zostało całkiem przyzwoite radio 2DIN i wzmacniacz, razem z uchwytami i całym szpejem do montażu w Outbacku z wyjątkiem kabelków, które kupiłem. Pomyślałem - cóż złego może się wydarzyć - i zabrałem się za montaż, licząc na to głównie, że obraz z kamery cofania nareszcie nie będzie wielkości znaczka pocztowego...

 

Po podłączeniu radio działa, natomiast kamera podłączona przez CAM-SU2-RT i zasilona, jak wszyscy mądrzy piszą, napięciem 6V nie daje żadnego sygnału na chinch. Podłączona z powrotem do radia fabrycznego (Panasonic) działa, radio fabryczne daje na tych samych pinach 6V i GND, co ja dałem, ale zebrany z 12 i 13 pinu wtyczki przewód sygnałowy (jak to jest w CAM-SU2-RT) nie dostarcza sygnału.

 

Co robię źle, gdzie rozumuję źle, jaki popełniam błąd? Powinienem jakoś inaczej się do niej podłączyć, czy moje próby spełzną na niczym i sobie odpuścić?

 

image.png.1f41c7ed6d498c7c865a3cb2a518db6f.pngimage.png.993c949c8a428cefd5866726a3eb5e41.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

W Pruszkowie polecam panów z firmy Stopol Group. Zmieniali mi radio na stację multimedialną i wymienili kamerę zakupioną za 100zł na allegro ( model bez znaczenia ). Kamerę bez problemu podłączyli na oryginalnych kablach i działa elegancko. Możesz kupić kamerę bezpośrednio w tej firmie. Ceny mają bardzo przystępne. 

 

https://goo.gl/maps/aVdVVAtFACt62YsJ9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...