Skocz do zawartości

Klimatyzacja Impreza GH


kamilplk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Z racji ocieplenia klimatu i słońca w maju poruszam temat klimatyzacji w Subaru impreza GH, a że nie znalazłem odpowiedzi na nurtujący mnie problem wiec założyłem nowy temat. Klima „automatyczna”  włączanie i wyłączanie klimatyzacji niezależnie od temperatury na zewnątrz oraz od tego czy jest w trybie automat czy manual. Czasem chłodzi jak wściekła aż się miło w słońcu jeździ a czasem jest skwar że strach a klima włączy się na kilka sekund (koło5sec) i wyłączy się na dłuższą chwile lub nawet w ogóle się nie włączy. Po wielu spalonych bezpiecznikach i wyczerpanych bateriach w mierniku doszedłem do tego że czujnik temperatury parownika chyba robi te wariactwa, gdy napięcie na czujniku spada poniżej 2,3v klima działa a gdy powyżej to nie robi. Nastaje moje pytanie czy uszkodzony jest czujnik, czy raczej jakaś inna usterka, zatkany parownik albo za dużo czynnika w klimatyzacji. Dodam że po odpaleniu auta po dłuższym postoju raz klima włączy się od razu a raz po jakimś czasie. Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...