Skocz do zawartości

XV 2018 z USA


borski26

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam kilka pytań :

 

Czy można w aucie zmienić ustawienia języka na polskie ( wgrać pakiet językowy)? Oryginalnie są dostępne tylko języki angielski, francuski i niemiecki.

Czy można zmienić w systemie sposób wyświetlania spalania z mil i galonów na litry i kilometry?

Czy radio trzeba jakoś przeprogramować, bo niestety nie wyszukuje żadnych stacji.

Czy wymiana zegarów na europejskie ( prędkość w km a nie milach) to zadanie łatwe czy roboty z tym tyle że się nie opłaca?

 

dziękuję za pomoc. pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest to wszystko możliwe. Ogarniam te tematy.
są różne wersje subaru XV z USA.
podstawowa tj bez EYESIGHT można w niej zmienić zliczanie km, celciusze, konwersja radia do europejskiego (Fale radia FM i języki europejskie w radiu)
Jeśli wersja z eyesight to języki europejskie dostępne w liczniku, w wyświetlaczu na podszybiu (jeśli ten większy wypasiony) i podobnie z radiem (częstotliwości radia oraz języki)

https://drive.google.com/drive/folders/1kn4LHnscP3oskpDJoTRyh715Xllmcq0f?usp=sharing

https://drive.google.com/drive/folders/1a7sx5LAl6shwpQfBD0rkr_Mn51U__6fo?usp=sharing

 

20210313_114605.jpg

20210313_114629.jpg

20210313_114647.jpg

20210313_114720.jpg

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam, podepnę się pod temat. 

Zastanawiam się nad sprowadzeniem Crosstreka z USA, ale chciałbym zebrać informacje na temat koniecznych modyfikacji auta. Co trzeba zrobić, żeby legalnie poruszać się po polskich drogach :). Ewentualnie czy kojarzycie jakiś warsztat któremu mógłbym zlecić taką usługę (najlepiej woj. podkarpackie, małopolskie)

Dziękuję i pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
W dniu 24.05.2021 o 23:11, bombelllooo napisał(a):

Tak jest to wszystko możliwe. Ogarniam te tematy.
są różne wersje subaru XV z USA.
podstawowa tj bez EYESIGHT można w niej zmienić zliczanie km, celciusze, konwersja radia do europejskiego (Fale radia FM i języki europejskie w radiu)
Jeśli wersja z eyesight to języki europejskie dostępne w liczniku, w wyświetlaczu na podszybiu (jeśli ten większy wypasiony) i podobnie z radiem (częstotliwości radia oraz języki)

https://drive.google.com/drive/folders/1kn4LHnscP3oskpDJoTRyh715Xllmcq0f?usp=sharing

https://drive.google.com/drive/folders/1a7sx5LAl6shwpQfBD0rkr_Mn51U__6fo?usp=sharing

 

20210313_114605.jpg

20210313_114629.jpg

20210313_114647.jpg

20210313_114720.jpg

Cześć! Czy możesz powiedzieć coś więcej na temat jak przerobić radio amerykańskie na europejskie? Na amerykańskim odbiera mi tylko stacje o nieparzystych numerach po przecinku np. 104.3 MHz, a pech chciał że moja ulubiona stacja ma parzysty numer. Mam "biedną" wersję wyposażenia, bez Eyesight, z czarnobiałym wyświetlaczem za kierownicą i kolorowym ekranem LCD na środku jak na Twoich obrazkach. W ustawieniach radia, ani w instrukcji nie znalazłem żadnych ustawień dotyczących regionu, ani niczego co mogłoby pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.02.2024 o 20:18, Don_Dominio napisał(a):

Cześć! Czy możesz powiedzieć coś więcej na temat jak przerobić radio amerykańskie na europejskie? Na amerykańskim odbiera mi tylko stacje o nieparzystych numerach po przecinku np. 104.3 MHz, a pech chciał że moja ulubiona stacja ma parzysty numer. Mam "biedną" wersję wyposażenia, bez Eyesight, z czarnobiałym wyświetlaczem za kierownicą i kolorowym ekranem LCD na środku jak na Twoich obrazkach. W ustawieniach radia, ani w instrukcji nie znalazłem żadnych ustawień dotyczących regionu, ani niczego co mogłoby pomóc.

Masz dwie opcje, Albo zakup europejskiego radia albo konwersja systemu. nie da się tego zrobić bez demontażu jednostki. Jak coś zapraszam do kontaktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...