Skocz do zawartości

Wrx sti 2015 radio


MisiekS

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. Lada dzień dotrze do Polski kupiony przeze mnie sti. Chciałbym się już przygotować i zapytać o radio. Poleci ktoś jakieś radyjko z dotykowym ekranem? Jakby była możliwość screen mirroring do nawigacji z telefonu, albo w ogóle android w radiu (w aucie używam spotif, yanosik I map Google) to by był luks. No i nie chciałbym rezygnować ze sterowania w kierownicy. Ktoś ma doświadczenie?

Edit: jak jest w ogóle z nagłośnieniem takiego sti, gra to przyzwoicie czy wymiana głośników wskazana?

Edytowane przez MisiekS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.11.2020 o 16:50, MisiekS napisał:

Lada dzień dotrze do Polski kupiony przeze mnie sti.

jak z HK to głośniki możesz zostawić, ja u siebie wymieniłem głośniki w przednich drzwiach+wygłuszenie, stacja z androidem, gra to teraz akceptowalnie w porównaniu z fabrycznym nagłośnieniem.

 

124863049_666556727390683_5261183418793105392_n.jpg

118986902_3370773332961027_545470494167212727_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, lutek34 napisał:

jak z HK to głośniki możesz zostawić

O gustach podobno się nie dyskutuje, ale Harman Kardon w Subaru gra tak samo beznadziejnie, jak seria. I nigdy nie pokusiłbym się o zostawienie tych wydmuszek pod innym radiem, niż seryjne. Dlatego na USDM wprowadzono zestaw Kickera, który jednak kosztuje spore pieniądze. Grają w miarę pod samym radiem, pod wzmacniaczem już tak sobie.

 

18 godzin temu, lutek34 napisał:

ja u siebie wymieniłem głośniki w przednich drzwiach+wygłuszenie

Zdecydowanie wymiana i wygłuszenie. Wtedy nawet najtańszy zestaw Hertz zagra lepiej, niż seria. 

 

W dniu 11.11.2020 o 16:50, MisiekS napisał:

Edit: jak jest w ogóle z nagłośnieniem takiego sti, gra to przyzwoicie czy wymiana głośników wskazana?

Polecam również wątek:

 

Edytowane przez anakinsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...