Jump to content

Wrx sti 2015 radio

MisiekS
 Share

Recommended Posts

Dzień dobry. Lada dzień dotrze do Polski kupiony przeze mnie sti. Chciałbym się już przygotować i zapytać o radio. Poleci ktoś jakieś radyjko z dotykowym ekranem? Jakby była możliwość screen mirroring do nawigacji z telefonu, albo w ogóle android w radiu (w aucie używam spotif, yanosik I map Google) to by był luks. No i nie chciałbym rezygnować ze sterowania w kierownicy. Ktoś ma doświadczenie?

Edit: jak jest w ogóle z nagłośnieniem takiego sti, gra to przyzwoicie czy wymiana głośników wskazana?

Edited by MisiekS

W dniu 11.11.2020 o 16:50, MisiekS napisał:

Lada dzień dotrze do Polski kupiony przeze mnie sti.

jak z HK to głośniki możesz zostawić, ja u siebie wymieniłem głośniki w przednich drzwiach+wygłuszenie, stacja z androidem, gra to teraz akceptowalnie w porównaniu z fabrycznym nagłośnieniem.

124863049_666556727390683_5261183418793105392_n.jpg

118986902_3370773332961027_545470494167212727_n.jpg

18 godzin temu, lutek34 napisał:

jak z HK to głośniki możesz zostawić

O gustach podobno się nie dyskutuje, ale Harman Kardon w Subaru gra tak samo beznadziejnie, jak seria. I nigdy nie pokusiłbym się o zostawienie tych wydmuszek pod innym radiem, niż seryjne. Dlatego na USDM wprowadzono zestaw Kickera, który jednak kosztuje spore pieniądze. Grają w miarę pod samym radiem, pod wzmacniaczem już tak sobie.

18 godzin temu, lutek34 napisał:

ja u siebie wymieniłem głośniki w przednich drzwiach+wygłuszenie

Zdecydowanie wymiana i wygłuszenie. Wtedy nawet najtańszy zestaw Hertz zagra lepiej, niż seria. 

W dniu 11.11.2020 o 16:50, MisiekS napisał:

Edit: jak jest w ogóle z nagłośnieniem takiego sti, gra to przyzwoicie czy wymiana głośników wskazana?

Polecam również wątek:

Edited by anakinsky