Skocz do zawartości

Łódzkie spotkania, może by tak jakąś tradycję wprowadzić???


Han Skolo

Rekomendowane odpowiedzi

W takim razie informujemy wszystkich, którzy nie wiedzą co zrobić z czwartkowym przedwieczorem, gdzie mają przyjechć swoimi wypasionymi furmankami :mrgreen:

Z Bogiem :wink:

 

Oj, szykuje się wielka plama... A tymczasem na kąciku matiza wrze... I nie tylko matiza, bo nubiry i lanki też mają być... I ople... Łódzka ekipa autokącika się powoli odlicza...

 

Zobaczysz Skolo, będziemy we dwóch!! A jak Monika się pisze - niech przyjedzie Benkiem ;)

Bedą trzy subaraki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej... a ja juz wrocilem. Mozemy poogladac jakies fotki ;)

Pomijajac Foresterki ktore jezdza na sluzbie podstawowej Wloskiej "Polizia" i jednej z odmian "Carabinieri" autem ktore powalilo mnie na kolana jest "scigacz" Polizia Stradale patrolujacy na autostardach...

 

 

http://it.wikipedia.org/wiki/Immagine:L ... olizia.JPG

 

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie (i Panie) kilka postów wyżej zaproponowałem spocik w terenie i tam nie zamierzam tylko stać i opowiadać o swoim Subaru tylko troszkę poszutrować na jakiejś polnej ścieżce. Teramin podałem duuużo wcześniej, żeby każdy mógł go sobie zarezerwoać. Dla zapominalskich 13 październik 2007 roku

W razie pytań PISAĆ śmiało na forum :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie (i Panie) kilka postów wyżej zaproponowałem spocik w terenie i tam nie zamierzam tylko stać i opowiadać o swoim Subaru tylko troszkę poszutrować na jakiejś polnej ścieżce. Teramin podałem duuużo wcześniej, żeby każdy mógł go sobie zarezerwoać. Dla zapominalskich 13 październik 2007 roku

W razie pytań PISAĆ śmiało na forum :wink:

 

a gdzie ten teren :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak znajdę fajne trasy to dostanę wzorowe z informatyki :twisted:

 

To teraz z info sa wzorowe a nie NORMALNE oceny... co to sie porobilo w tych szkolach... to tez Giertych... :?:

 

ale te trasy mają być do terenu czy do szubkiej jazdy na ręcznym??

 

 

Zdecydowanie szybkie... bo w wiekszosci sa to jednak "dupowozy" szosowe a nie terenowe... chyba ze jeden Forek sie trafi... (Grzegorz...?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...