Skocz do zawartości

Łódzkie spotkania, może by tak jakąś tradycję wprowadzić???


Han Skolo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

jako, że tu straszna cisza nastała a nasz kącik niebezpiecznie spada w dół to trzeba go troszkę odświeżyć.

Mam pytanko: czy ktos z Was będzie może w niedziele na KZK w Zgierzu?

Ja nie daruje takiej okazji. Może przy okazji jakiegoś spota zrobimy i pokażemy jak liczna jest Łódzka Grupa Subaraków.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę od 9.00 do 11.00 później niestety muszę uciekać na zajęcia (i tak z jednych już uciekłem) chyba, że wydarzy się cud i uda mi się w sobotę odrobić ;-)

Ptokura też będzie i poza naszymi dwiema będą jeszcze 2 subarynki czyli razem z Twoja będzie 5 ;-) To i tak lepszy wynik niz na 1 spocie (he he he) :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie wiem jak u mnie. Trochę padnięty jestem po ostatnim tygodniu... auto po wczorajszej podróży wymaga mycia i to 2x. :)Ptokura, jedziesz z jakiegoś konkretnego miejsca z Łodzi, w ogóle może lepiej ustalić jakąś godzinę i miejsce spotkania na już na KZK. Bo jak się będziemy szukać, to może nic z tego nie wyjść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ptokura, jedziesz z jakiegoś konkretnego miejsca z Łodzi, w ogóle może lepiej ustalić jakąś godzinę i miejsce spotkania na już na KZK. Bo jak się będziemy szukać, to może nic z tego nie wyjść.

 

citan, Mieszkam w Zgierzu, więc wariant pierwszy odpada ;). Proponuję spotkać się już na samym KZK. W wylinkowanym wcześniej ogłoszeniu o imprezie masz dość precyzyjne namiary na miejsce konkursu. W każdej chwili możesz do mnie zadzwonić - poprowadzę do celu ;)

 

Do zobaczenia!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skolo, jechał brat jednak, ja tylko na prawym fotelu. :) 1. przejazd spapraliśmy - z mojej winy, bo niedokładnie określiłem kierunek jazdy, dokładnie, to powiedziałem "tutaj" - no i okazało się, że istnieje różnica zdań, czy "tutaj" oznacza prosto, czy prawo no i zamiast prosto pojechaliśmy w prawo. :mrgreen: Za to w drugim już było fajnie. Tylnym kołem niestety trąciliśmy pachołek, więc 5s w plecy. Czas 2. przejazdu 1.58.15s o ile dobrze pamiętam... tylko jeden fiat 126p nas pobił. :D

 

Nie używaliśmy ręcznego, przed przejazdem dopompowaliśmy opony. Ładnie się zbierał, ale ciężko go złamać. Zabawa była przednia! :mrgreen: Mam nadzieję, że to nie ostatnie takie spotkanie.

Aha, koledzy dziękuję za wsparcie :cool: , a Ptokura ma u mnie piwo za foty i obiecany filmik. :)

 

Fotki już się wrzucają:

http://picasaweb.google.com/krystian.le ... KZK_Zgierz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie używaliśmy ręcznego, przed przejazdem dopompowaliśmy opony. Ładnie się zbierał, ale ciężko go złamać. Zabawa była przednia! :mrgreen: Mam nadzieję, że to nie ostatnie takie spotkanie.

Aha, koledzy dziękuję za wsparcie :cool: , a Ptokura ma u mnie piwo za foty i obiecany filmik. :)

 

 

Bardzo ładnie i płynnie pokonaliście trasę... Widać było, że subarak ma lepszą trakcję od osiek, nie było zbędnego pisku opon, ani szerokich łuków... Jak na tą moc, subarynka przejachała trasę EFEKTYWNIE ;) Gratulacje chłopaki!!

 

A na piwo to dopiero zapracuję, jak się doproszę o fotki i filmiki ;)

 

Hi!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...