Jump to content

tomis

Nowy
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About tomis

 • Rank
  ..:: Świeżynka ::..

Profile Information

 • Auto
  Impreza 2007 150 km gh7
 1. podkleję się z zapytaniem co do wymiany oleju w skrzyni i dyferencjale zamierzam wymienić olej i byłem z zapytaniem w warsztacie powiedzieli mi że dobrze byłoby przepłukać skrzynię jakim środkiem przed zalaniem nowego oleju. Jakie są wasze zdania co do tego ?? co do dyferencjału to jest podobno środek który dolewa się do oleju aby zapobiegać sklejaniu płytek ?? jakie jest wasze zdanie co do płukania skrzyni i dodatków ??
 2. wątpię że znajdę taki sam bo wygląda na dość oryginalnie (jest niepowtarzalny) po sprawdzeniu kabli okazało się że dopiero zeskrobanie śniedzi nożem ze styków wtyczki od pompki pomogło
 3. niestety nie działa nadal pompka na krótko działa więc nie ma prądu w wtyczce czy spalony przekaźnik spryskiwacza może być za to odpowiedzialny (koło zbiorniczka jest taki brązowy to chyba ten)? i jak można sprawdzić czy działa ?
 4. Światła miałem wyłączone więc może to przez to nie działało jutro sprawdzę ten trop
 5. impreza gh 2007 2.0 ogólnie po zdjęciu nadkola zauważyłem wolna wtyczkę i po zdjęciach i wolnym wężyku wydedukowałem że to od pompki spryskiwacza reflektorów pompkę zakupiłem zainstalowałem i nic nie psika (i trzeba szukać dla czego ) czy w jest osobny przycisk do spryskiwaczy reflektorów ? czy może jest on połączony ze spryskiwaczem szyby przedniej ?
 6. czyli wybierak nie ma uszczelniacza tylko przecieka na wale napędowym ?
 7. Witam nie znalazłem na forum szczegółów na ten temat więc pytam impreza gh 2.0 2007 mam przeciek na wałku który wchodzi do skrzyni biegów od drążka zmiany biegów i tu jawi się pytanie co trzeba odkręcić żeby dostać się do tego uszczelniacza i jak go wydobyć ?
 8. tomis

  zawory impreza gh7

  czyli mam same szklanki bez płytek
 9. tomis

  zawory impreza gh7

  witam mam zapytanie czy w imprezie gh7 2007 rok silnik ej20f 150km regulacja zaworów w razie konieczności odbywa się przez szlifowanie szklanek czy płytek ? i czy płytki są nad czy pod szklankami (pod rozumiem są bliżej głowicy) ?
 10. Mam zapytania jak wyżej w temacie zielona wtyczka z przodu po stronie pasażera od czego jest ? autko impreza gh7 2007 150 km
 11. po konsultacji z mechanikiem (teściem ) załatwiliśmy to tak jako że sprzęgło jeszcze ładnie śmiga posmarowaliśmy łożysko przez otwór łapy sprzęgła i dźwięk ucichł
 12. czyli raczej jest to łożysko sprzęgła da się wyregulować sprzęgło w tej imprezie ?
 13. Witam i o dobrą radę pytam przy pedale sprzęgła w imprezie 2.0 150km GH z 2007 roku mam czujnik jak na zdjęciu a historia przedstawia się następująco z pod maski dochodzi denerwujący dźwięk łożyska po wciśnięciu pedału sprzęgła dosłownie o 2 cm dźwięk ustaje (z czujnika wyskakuje trzpień rozłączając coś) i tu pytanie czy może to być łożysko oporowe sprzęgła ?
 14. tomis

  urwana dźwigienka

  Witam w bagażniku imprezy g3 gh7 2007 znalazłem urwaną dźwigienkę, chyba od regulatora siły hamowania ale nie jestem pewien pasuje z tyłu auta wiecie dokładnie od czego odleciała ??
×
×
 • Create New...