Jump to content

Małgorzata Adasiak

Nowy
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

About Małgorzata Adasiak

 • Rank
  ..:: Świeżynka ::..

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam . Mam pytanie czy w subaru Tribeca B9 3.0 2006 jest potrzebna adaptacja przy wymianie przepustnicy???? bo dałam do wymiany mechanikom i po włożeniu innej używanej auto straciło moc jadąc pod górkę zupełnie bez mocy stawało i gasło. Przy tej mojej zachowywało się zupełnie normalnie problem był tylko z odpalaniem ale jazda ok. Mechanik stwierdził że mam uszkodzoną tą kupioną przepustnice i założył spowrotem moją . Po dłuższych rozmowach co dalej ostatecznie mechanik kazał mi sprawdzić czy przypadkiem nie jest wymagana adaptacja przepustnicy a u nich w komputerze nie mieli programu do tego.
 2. ok !powiem jutro mechanikom wydaje się że trochę jednak mają pojęcie zobaczymy, -nowych próbuje może akurat.
 3. tak jest gaz ale na paliwie gaśnie. Luz zaworowy. Tego nie wiem pewnie w ostatnim czasie nie było sprawdzane właśnie szukam przyczyny sama bo mechanicy kombinują i nie umią dojść tak ! jest Gaz z tym że na paliwie gaśnie tylko jak jest zimny, a jak są lekkie przymrozki to problem z odpaleniem w ogóle a akumlator nowy , świece wymienione. Luz zaworowy. Tego nie wiem pewnie w ostatnim czasie nie było sprawdzane właśnie szukam przyczyny sama bo mechanicy kombinują i nie umią dojść
 4. Witam mam Subaru Tribece t9 mam od kilku tygodni problem z odpalaniem i przy okazji jadąc na zimnym silniku rano tak do kilometra co najmiej 3-razy mi gaśnie ma strasznie słabe obroty śmieje się że w maluchu to się pociągło ssanie i paliło a tu kicha wstyd mi za każdym razwem w tych samych miejscach auto mi staje potem jak się rozgrzeje jedzie bez zarzutu. Świece wymienione, akumlator nowy, filtr powietrza też nowy czy to może robić przepustnica czy co innego?
×
×
 • Create New...