Jump to content

petar

Nowy
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About petar

 • Rank
  ..:: Świeżynka ::..

Profile Information

 • Skąd
  Kraków
 1. No i to jest odpowiedź tzw wyczerpująca :smile: Super. Zachwycam się dalej niezykłym autkiem, które w 100 % działa na wszystkie zmysły :wink: Wszystkim bardzo dziękuję. A co do H-H, to zaintrygowaliście mnie bardzo - myślałem, że to ustrojstwo działa tylko pod górkę - do przodu :!: Chyba, że dobrze myślałem ... Pozdrawiam.
 2. Z rury wydechowej dymiło mi po wyłączeniu silnika po pierwszej przejażdżce - też panika i aż telefon do serwisu :smile: - ale dymiło i dzisiaj - po 4 500 km :???: Zapaszki palonej gumy, raz z tyłu , raz z przodu - od początku, panowie w serwisie z uśmiechem orzekli - nowy tak ma , przejdzie. Jak dotąd nie przechodzi i ogromnie mnie to cieszy, że nadal mam nowe autko :grin: Ale zapaszek siarki ( teraz się zastanawiam, czy nie zgniłej trawy :wink: ) to jest coś wyjątkowego i rzeczywiście w pierwszej chwili przejęło mnie grozą wizji spalonego sprzegłą wiskozowego. Z drugiej strony trzeźw
 3. Zwłaszcza zimą :grin: Ok - zaczynam się nie przejmować. W końcu nie po to śniłem o subaraku, żeby się przejmować :wink: Jak będzie coś nowego w temacie, dam znać. Dzięki wszystkim i pozdrawiam.
 4. Smrodek jest zdecydowanie zgniłojajowy - klasyczny siarkowodór. I rzeczywiście występuje tylko do tyłu i pod górkę. Wiele bym dał, WiS-ie, żeby było po Twojemu. Ale żeby aż tak capiło, to wstyd :wink: W innych autkach z katalizatorami tak nie capi :!:
 5. Woda święcona ... tak, tego nie mam jeszcze na pokładzie :wink: Jest kilka Św. Krzysztofów, mogę się podzielić z kolegą WiS-em :razz: Dzięki za szybką odpowiedź, jadę do serwisu
 6. Witam pierwszorazowo na technicznym. Przeglądałem, ale wydaje mi się, że tego tematu nie znalazłem. Forester 2,0 07, 3 miesiące, 4 500 km . Przy wyjeżdżaniu tyłem z garażu -pod górkę, na podjeździe, przy wjeżdżaniu tyłem na wzgórze - pojawia się ostry nieprzyjemny smrodek w kabinie - coś jak siarkowodór. Po wyprostowaniu samochodu i przewietrzeniu zapach się nie pojawia. Kąt pochylenia samochodu ok. 35 st. Problem czy "uroda" . Pozdrawiam.
 7. Witam wszystkich ! Dużo już skorzystałem od Was, czas się więc zapisać do subaro-maniaków i poszerzać doświadczenia o bezposrednią wymianę myśli . Jeszcze tylko opanować zasady forum i .. do dzieła :wink: Podobnie jak poprzednik - wszystkim spokojnych, dobrych Świąt :smile:
×
×
 • Create New...