Skocz do zawartości

Forek T '02 (SF EJ205)


Piotreks

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączyłem się do innego wątku, ale może lepiej założę swój, tym bardziej że w FAQu nie znalazłem wszystkich odpowiedzi;)

Jak w temacie właśnie zakupiłem SF-a i przymierzam się do pakietu startowego jak poniżej.

Nie chciałbym kupić badziewia, poradźcie proszę co wybrać, by było sensownej jakości

Kpl. rozrząd z pompą wody (znalazłem komplety SKF, INA, Hutchinson i jeszcze jakiś - któryś z nich będzie dobry?)

Olej w silniku+ filtr

Olej w dyfrach i skrzyni

Świece (czy od razu wymienić też przewody?) Jak rozumiem świece Denso dedykowne do tego silnika?

Pasek wielorowkowy (czy przy okazji wymienić tez rolki profilaktycznie?) i czy tutaj też jest jakiś rekomendowany producent?

Jak już mechanik będzie grzebać to  niech to będzie faktycznie porządnie:)

Z góry dzięki za wszelkie porady

 

I tak przy okazji spytam, bo nie znalazłem informacji - funkcjonuje na naszym forum jakiś sklep/ktoś sprzedający dobrej jakości części?

Edytowane przez Piotreks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączyłem się do innego wątku, ale może lepiej założę swój, tym bardziej że w FAQu nie znalazłem wszystkich odpowiedzi
Jak w temacie właśnie zakupiłem SF-a i przymierzam się do pakietu startowego jak poniżej.
Nie chciałbym kupić badziewia, poradźcie proszę co wybrać, by było sensownej jakości
Kpl. rozrząd z pompą wody (znalazłem komplety SKF, INA, Hutchinson i jeszcze jakiś - któryś z nich będzie dobry?)
Olej w silniku+ filtr
Olej w dyfrach i skrzyni
Świece (czy od razu wymienić też przewody?) Jak rozumiem świece Denso dedykowne do tego silnika?
Pasek wielorowkowy (czy przy okazji wymienić tez rolki profilaktycznie?) i czy tutaj też jest jakiś rekomendowany producent?
Jak już mechanik będzie grzebać to  niech to będzie faktycznie porządnie
Z góry dzięki za wszelkie porady
 
I tak przy okazji spytam, bo nie znalazłem informacji - funkcjonuje na naszym forum jakiś sklep/ktoś sprzedający dobrej jakości części?
U Carfita zakupisz wszystko czego dusza zapragnie

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...