Jump to content

Kamera lub czujniki cofania


Sztefix
 Share

Recommended Posts

Witam.

Czy ktoś miał może przyjemność zakładania kamerki cofania (np. fabrycznej) lub czujników cofania do Legacy? Czy warto się w coś takiego bawić?

Są na allegro  używane zestawy radio/navi/CD do których można kamerkę dołożyć, ale czy dam sobie z tym radę? Może ktoś już coś takiego przechodził?

Z góry dzięki za podpowiedzi.

Link to comment
Share on other sites

Zakładałem czujniki do swojego Legacy III i Volvo 850. Co samochód, to trochę inna budowa - podsufitka, zderzak, bagażnik, więc wszędzie wygląda to nieco inaczej. Ale mając trochę pojęcia technicznego spokojnie temat do ogarnięcia samemu. W kabinie montaż to moment, trochę zabawy jest z przepuszczeniem przewodów od czujników do wnętrza bagażnika, gdzie montuje się centralkę. Przy odrobinie sprytu nie trzeba ściągać zderzaka. Kupiłem zestaw z allegro za 50 zł - 4 czujniki i wyświetlacz pokazujący odległość od przeszkody i z której strony. Nic się nie psuje, działa bardzo dobrze. Z perspektywy małżeństwa stwierdzam że czujniki powinni dokładać do każdej żony, przydaje się bardzo. Tylko potem wsiadając do auta gdzie nie ma czujników jest niebezpiecznie - cofasz, czekasz aż zapiszczy i jeb... nie zapiszczał...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...