Skocz do zawartości

[ UK ] ilu nas tu jest ??


JD555

Rekomendowane odpowiedzi

20 kwietnia na torze Silverstone

 

Jestem za :smile: w sumie to nie bylem na GT wiec sie chetnie wybiore :twisted:

Bilety tez nie odstraszaja cena wiec luzik :razz: Ktos jeszcze chetny :?:

 

Ha - mam w sumie rzut beretem do Silverstone - no to wyglada ze bede chetny - nie powinno mi nic wypasc wiec :cool:

Rozumiem ze wstepnie umawwiamy sie na niedzielny wyscig ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 670
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja rowniesz wpadam z mala ekipa prostoz imprezki jakies male grono 8 osoowe...

 

[ Dodano: Wto Kwi 08, 2008 11:45 pm ]

http://www.scoobynet.com/scoobylive/

25 maja scoobi zlot jak rok temu,co sadzicie o ponownych goscinnych wystepach w Yorku?Moze bedzie cieplej i kolejki za chaburgerami krotsze... :?: :idea: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie wrocilem z ojczystego kraju do mojej ukochanej Subci :mrgreen: wiec naszlo mnie takie oto pytanie :mrgreen:

Czy nie powinnismy przypadkiem zkupic tych bilecikow na silverstone grupowo ?? Znaczy sie czy sa przypisane do tych biletow strefy ogladania tak jak przy F1 ?? Glupio by bylo zrobic spota a kazdy w innym sektorze :cool:

A tak off topic - czy kolega od bielutkiej legacy ma z tylu podkladke pod blachy z napisem kuzaj sport chyba ???? Bo wlasnie jadac sobie national expressem z bristolu cos takiego bialego nas wyprzedzilo :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ile sie nie myle bilety nie sa numerowane wiec bedzie mozna siadac gdzie sie chce, btw ja juz mam swoj bilecik i z tego co wiem Janek tez wiec smialo mozecie zamawiac... :mrgreen:

 

[ Dodano: Czw Kwi 10, 2008 2:54 pm ]

A tak off topic - czy kolega od bielutkiej legacy ma z tylu podkladke pod blachy z napisem kuzaj sport chyba ???? Bo wlasnie jadac sobie national expressem z bristolu cos takiego bialego nas wyprzedzilo

 

o ile sobie dobrze przypomninam to TJ posiada wlasnie takowe kuzajowe rameczki :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacus planujemy byc tam ok 9.00 rano a co do biletow to mozna kupic na miejscu z tym ze beda o 5f drozsze niz przez neta :wink:

Sprawa sektorow itp itd, kupilem bilety przez neta i nie bylo nic o miejscowach wiec raczej luzik,nie pogubimy sie :wink: poza tym parking free,pit stop otwarty non top dla kibicow,wszystko zaczyna sie od 9.00 rano i trwa do chyba 18.00 :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacus planujemy byc tam ok 9.00 rano a co do biletow to mozna kupic na miejscu z tym ze beda o 5f drozsze niz przez neta :wink:

Sprawa sektorow itp itd, kupilem bilety przez neta i nie bylo nic o miejscowach wiec raczej luzik,nie pogubimy sie :wink: poza tym parking free,pit stop otwarty non top dla kibicow,wszystko zaczyna sie od 9.00 rano i trwa do chyba 18.00 :cool:

Albo strona im zdechla albo nie mozna juz kupic tylko niedzielnych biletow :cry: - weekendowy mozna za 25 ... poczekam i sprawdze pozniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacus planujemy byc tam ok 9.00 rano a co do biletow to mozna kupic na miejscu z tym ze beda o 5f drozsze niz przez neta :wink:

Sprawa sektorow itp itd, kupilem bilety przez neta i nie bylo nic o miejscowach wiec raczej luzik,nie pogubimy sie :wink: poza tym parking free,pit stop otwarty non top dla kibicow,wszystko zaczyna sie od 9.00 rano i trwa do chyba 18.00 :cool:

 

Blety kupione :mrgreen:

Umawiamy sie jakos razem ?? O ile dobrze pamietam to zaraz za skretem z autostrady na silverstone jest dosc duza staja benzynowa - mozna by sie tam jakos umowic - chyba nawet cos w stylu mark&spencer tam jest wiec parking duzy - i potem kawalkada na tor :lol: ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze pamietam to zaraz za skretem z autostrady na silverstone jest dosc duza staja benzynowa - mozna by sie tam jakos umowic - chyba nawet cos w stylu mark&spencer tam jest wiec parking duzy

 

Mysle ze to jest najlepsze miejsce na spota :smile:

No to jeszcze tylko ustalic godzine spota :mrgreen: i wszystko bedzie jasne :mrgreen:

 

CHOC MOZE NIE DO KONCA :mrgreen:

Ja pamietam droge od M40 i tam sie zekoma stacja znajduje - a jak podejrzewam koledzy beda po M1 smigac :mrgreen: - wiec mozemy czekac na siebie na roznych stacjach :lol:

 

Postaram sie znalezc jakis punkt blizej toru :mrgreen:

 

 

Znalazlem cos TAKIEGO - nie jest to stacja ale wyglada na ogolnodostepne miejsce - nic innego w poblizu nie widze gdzie moglaby stanac grupa :mrgreen: subaru ...

Co Wy na to ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bilety wlasnie odebralem i nie ma tam miejscowek :wink: :mrgreen:

 

Postaram sie znalezc jakis punkt blizej toru :mrgreen:

 

Co do miejsca mozemy sie umowic np tu :arrow: http://maps.google.com/maps/mm?ie=UTF8& ... 03648&z=18

Troche blizej do toru i miejsce tez jest na autka :smile:

 

No to miejsce jest OK :mrgreen: - ja bym za nim oponowal bo podejrzewam ze na parkingach toru to troche samochodow innych widzow bedzie i nie sadze zeby byl pelny wybor miejsc :lol: ...

Tak wiec decyzja zalezy od WAS :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam witam niestety :cry: nie wiem jeszcze jak sie sprawa do konca rozwinie ale chcialbym sie tez tam znalezc wiec nie mowie nie zobaczymy.............

:arrow:Jan_Drop i Anglik + Alkopoligamia Crew pamietacie ubiegloroczny wypad do Chatsworth :mrgreen: i "dyfry" w tym roku mozna tez by sie tam spotkac i to o wiele szybciej niz przypuszczalem bo juz 07 i 08 czerwca wiecej szczegolow tu

http://www.therallyshow.org/ pozdrawiam serdecznie cala spolecznosc subaru na wyspach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...