Skocz do zawartości

Dziwne dźwięki spod maski


virek1

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety po otwarciu maski, doszły mnie jakieś niepokojące dźwięki jakby coś świergotało ciężko określić, wcześniej ich nie słyszałem, więc albo jest coś nie tak albo TTTM, nie jestem specjalistą ( a na forum ich nie brakuje) dlatego zrobiłem zdjęcie i nagrałem filmik "moją super nowoczesną kamerą z milionem pixeli" ( proszę się nie rzucać do jakości  :P ), może po prostu jestem przewrażliwiony ale jest to moje pierwsze Subaru także staram się o niego dbać. Co do pracy silnika nic niepokojącego nie zauważyłem, wszystko chodzi tak jak wcześniej

 

Bardzo prosiłbym o pomoc niestety w okolicy brak fachowców, także będę w razie czego musiał pojechać gdzieś dalej.

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2d66a7e49eff1707.html

 

https://www.youtube.com/watch?v=lVgj6YzgqHI&feature=youtu.be

Edytowane przez virek1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem nie mam pojęcia ! ale zaraz się pojawi CYBEL  :)  coś podpowie!!!! mam tylko pytanie odpala bez problemu? temp. cieczy w normie? kiedy zmieniałeś rozrząd? czy wtedy chodziła klima jak nagrywałeś film?

Te pytania na które odpowiesz może przydadzą się innym, dla mnie to mogła być klimatyzacja, albo pompa wody nie wiem strzelam! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec tak rozrzad niecale 10 tys temu, odpala bez problemu, jezeli zegary nie oklamują wszystko jest ok, klima chyba nie byla wlaczona ( glowy za to nie dam a sprawdzic teraz nie moge ) ogolnie wszystko chodzi jak chodzilo.

 

Pisze z fona takze nie linczowac za bledy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głuchy jestem. :mrgreen:

Na podstawie dźwięku z tego filmiku,to raczej nic konkretnego się nie da powiedzieć,zbyt słaba jakość.

Napisz skąd jesteś dokładnie,pewnie forumowicze z okolic pomogą,podpowiedzą gdzie podjechać do dobrego fachowca. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cybel zawiodleś :D

 

Mniej wiecej z okolic ktore zaznaczylem na zdjeciu ciezko okreslic.

 

Niestety forumowicze nie chca wspolpracowac :D

 

Mniej wiecej co w tych okolicach moze nie banglac ?

Edytowane przez virek1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pompa wspomagania,rolka,napinacz rozrządu,alternator i jeszcze parę rzeczy.

W swojej okolicy masz kilka ASO,w B-B,Katowicach,Mikołowie i Zabrzu.Nie wiem który serwis Ci podpadł,ale są alternatywy.  ;)

W Katowicach masz też warsztat z kilkoma suszarkami w nazwie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu mnie uspokojiles ;)

 

Dzisiaj podjechałem do jednego z lokalnych mechaników, zawsze cała rodzina robi u niego auta także fachowiec dobry, niestety nic nie stwierdził a mi ewidentnie coś nie bangla, jutro dłuższa podróż ale jeszcze jeszcze nie wiem gdzie.

Edytowane przez virek1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...