Skocz do zawartości

Spocik w Rybniku. Kiedy następny ?


Patryk55XL

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 256
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

• 1 Silesia Rally Sprint – Muchowiec 07

 

 

 

Automobilklub Zamkowy wspólnie ze Stowarzyszeniem „S4” i Ośrodkiem Szkolenia Kierowców SILESIA informują, że 11 marca 2007 (niedziela) w Katowicach, na lotnisku Muchowiec odbędzie się 1 SILESIA RALLY SPRINT – MUCHOWIEC 07, o puchar Prezydenta Miasta.

 

Zawody zostaną rozegrane jako sprint na dochodzenie, 2 kierowców startujących równocześnie po przeciwległych stronach toru. Długość trasy ok. 2 km. Zawodnicy startować będą czterokrotnie. Decyduje łączny czas czterech przejazdów.

 

Zapraszamy do odwiedzania strony internetowej - już wkrótce kolejne informacje!. Zapraszamy !

 

www.akzamkowy.org

 

 

Może jakiś spocik przy okazji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie startuję tym razem, przyjadę pooglądać. I fajnie by było wypić kawusię w doborowym towarzystwie, oraz poznać tych, których jeszcze nie znam.Tak że ja będę jak mnie jakieś UFO nie uprowadzi i zapraszam wszystkich spod znaku Plejad oraz zaprzyjaźnionych. Rozejrzę się gdzie byśmy mogli się umówić i dam znać, aby się nie szukać pół dnia :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, alumy założone to można śmignąć ;)Będę na BP. Muszę jeszcze 2 nowe oponki na tył wrzucić bo aktualne mają mniej rowków niż RE70 :mrgreen:MARKO RALLY, tak jak wczoraj gadaliśmy zadzwonie jeszcze do Andrzeja i do takiego Zbyszka. Będzie jeszcze ktoś może :?: Tomek, Lewap :?:

dawid, normalnie zdrada... :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam chłopaków , widziałam wasze piękne autka , srebrna impreza to pewnie MARKO RALLY,

a niebieska ze świnkami na lusterkach i złotymi felgami to nawet przejeżdżała koło mnie :wink:

 

ja tym razem byłam ze śląskim teamem corollaclub

20.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak to? Zamiast ze swoimi siedzieć

pierwsza w rodzinie była corolla (ta zielona na zdjęciu) i dlatego dobrze znam klubowiczów, spotykamy się regularnie i mam w tym klubie wielu przyjaciół

Jesteśmy na etapie legalizowania Śląskiego Klubu Subaru, ale wybór Ywone, należy do Ciebie.

ja to mam autko PRAWIE jak subaru , więc nie wiem czy predysponuję do klubu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...