Skocz do zawartości

Spocik w Rybniku. Kiedy następny ?


Patryk55XL

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 256
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

• 1 Silesia Rally Sprint – Muchowiec 07

 

 

 

Automobilklub Zamkowy wspólnie ze Stowarzyszeniem „S4” i Ośrodkiem Szkolenia Kierowców SILESIA informują, że 11 marca 2007 (niedziela) w Katowicach, na lotnisku Muchowiec odbędzie się 1 SILESIA RALLY SPRINT – MUCHOWIEC 07, o puchar Prezydenta Miasta.

 

Zawody zostaną rozegrane jako sprint na dochodzenie, 2 kierowców startujących równocześnie po przeciwległych stronach toru. Długość trasy ok. 2 km. Zawodnicy startować będą czterokrotnie. Decyduje łączny czas czterech przejazdów.

 

Zapraszamy do odwiedzania strony internetowej - już wkrótce kolejne informacje!. Zapraszamy !

 

www.akzamkowy.org

 

 

Może jakiś spocik przy okazji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie startuję tym razem, przyjadę pooglądać. I fajnie by było wypić kawusię w doborowym towarzystwie, oraz poznać tych, których jeszcze nie znam.Tak że ja będę jak mnie jakieś UFO nie uprowadzi i zapraszam wszystkich spod znaku Plejad oraz zaprzyjaźnionych. Rozejrzę się gdzie byśmy mogli się umówić i dam znać, aby się nie szukać pół dnia :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, alumy założone to można śmignąć ;)Będę na BP. Muszę jeszcze 2 nowe oponki na tył wrzucić bo aktualne mają mniej rowków niż RE70 :mrgreen:MARKO RALLY, tak jak wczoraj gadaliśmy zadzwonie jeszcze do Andrzeja i do takiego Zbyszka. Będzie jeszcze ktoś może :?: Tomek, Lewap :?:

dawid, normalnie zdrada... :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam chłopaków , widziałam wasze piękne autka , srebrna impreza to pewnie MARKO RALLY,

a niebieska ze świnkami na lusterkach i złotymi felgami to nawet przejeżdżała koło mnie :wink:

 

ja tym razem byłam ze śląskim teamem corollaclub

20.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak to? Zamiast ze swoimi siedzieć

pierwsza w rodzinie była corolla (ta zielona na zdjęciu) i dlatego dobrze znam klubowiczów, spotykamy się regularnie i mam w tym klubie wielu przyjaciół

Jesteśmy na etapie legalizowania Śląskiego Klubu Subaru, ale wybór Ywone, należy do Ciebie.

ja to mam autko PRAWIE jak subaru , więc nie wiem czy predysponuję do klubu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...