Skocz do zawartości

Wymiana - filtr kabinowy - kombi 2001


koncza

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanownych forumowiczów.

Od kilku miesięcy jestem szczęśliwym posiadaczem Subaru Impreza WRX 2.0 (218KM) kombi

Czerpie z tego forum dużo informacji i postanowiłem dodać coś od siebie czyli film jak wymienić filtr kabinowy w tym modelu.

http://youtu.be/fY-M66AUUuY

Trochę się ze strzałkami pogubiłem, OEM podobno strzałka do góry, inne przepływ powietrza czyli do dołu.

Proszę o wyrozumiałość bo to pierwszy mój film tego rodzaju.

 

Korzystając z okazji chciałem podziękować użytkownikowi carfit za doradzenie i zakup części do przeglądu oraz mechanikowi Tomkowi D. :)

 

Pozdrawiam serdecznie - Konrad

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem filmik i tak sobie mysle co to za muzyka znajoma leci w tle ... I na końcu sie łokazało ze to Adam Slodowy :-)))) Super !!! Pozdrawiam Konrad i zaznacze ze rowniez chciałem wymienić ten filtr lecz nie wiedziałem jak sie do tego zabrać :-)))

Dzieki , dzieki !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kraszana za komentarz. Pod opisem filmu na youtube masz linki do szukania filtra, może się przyda.

Co do innych moich doświadczeń to wymieniałam z przodu głośniki, szlifowałem reflektory, wymieniałem żarówki, reperowałem klimatyzację, zabieram się do założenia czujnika cofania oraz konserwacji antykorozyjnej.

Pozdrawiam

Edytowane przez koncza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...