Skocz do zawartości

Z Kraju i ze Świata....


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

no inaczej być nie może

7 punktóe Putlera to jakaś kpina a Ławrow to juz odleciał po całości :biglol:


Oficer estońskiego kontrwywiadu został porwany na przejściu granicznym Luhamaa niedaleko miejscowości Lütä o godz. 9 rano. Prowokacja została starannie przygotowano: na granicy pojawiło się nagle wiele samochodów, a sprawcy użyli granatów dymnych.

Porywacze chwycili oficera i przewieźli go na stronę rosyjską. Estoński kontrwywiad i prokurator generalny zapowiedzieli zwołanie konferencji prasowej, na której mają być przedstawione szczegółowe okoliczności prowokacji. MSZ Estonii wezwało zaś do wyjaśnień rosyjskiego ambasadora.

[...]

Agencja dodaje, że przed porwaniem doszło do zakłócenia operacyjnej łączności radiowej

Edytowane przez gumas_72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ayo,zdaje się że znalazłem kolejnego rosyjskiego intelektualiste którego pogląd na sprawę jest mi bliski ;)

 

http://m.onet.pl/wiedza-swiat/ksiazki/wiadomosci,sl1ry

Z nim problem polega na tym (o czym mówił w jakimś wywiadzie), że pewien czas temu przewidywał, że lud obali Putina, ale się pomylił i zawiódł na tym ludzie więc nie chce z nimi siedzieć ...  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ayo,zdaje się że znalazłem kolejnego rosyjskiego intelektualiste którego pogląd na sprawę jest mi bliski ;)http://m.onet.pl/wiedza-swiat/ksiazki/wiadomosci,sl1ry

 

Z nim problem polega na tym (o czym mówił w jakimś wywiadzie), że pewien czas temu przewidywał, że lud obali Putina, ale się pomylił i zawiódł na tym ludzie więc nie chce z nimi siedzieć ...  ;)
Spokojnie,wszystko przed nami ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ayo,zdaje się że znalazłem kolejnego rosyjskiego intelektualiste którego pogląd na sprawę jest mi bliski ;)

 

http://m.onet.pl/wiedza-swiat/ksiazki/wiadomosci,sl1ry

jesli putin faktycznie wtopi na tej calej akcji to nikt nie bedzie pozniej wspominal ze autor kolejki czy stach1111 z forum subaru mieli racje,

raczej przytocza bardziej uznane autorytety :P

osobiscie uwazam, ze swoje cele juz osiagnal i teraz wyczeka momentu w ktorym moze sie wycofac z twarza.

Edytowane przez Ayo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę, że ślepota was dopada

Estonia to nie przypadek tu fragment z mojego kolegi dobrego który taką akcję przeczuł już 2 tygodnie temu

Estonia i tylko jako karta przetargowa w rozgrywce o Ukrainę. Referendum w sprawie autonomii ludności rosyjskiej w Narwie i okolicach, powstanie lokalnego rządu, demonstracje, akty terroru i NATO oraz Unia mają poważny problem w swoich granicach. Zaczną radzić, rozważać, koordynować, wypracowywać strategie zapominając o Ukrainie bo przecież bliższa ciału koszula. A potem po cichu dogadają się z Putinem że on łaskawie odpuści Estonię w zamian dostając wolną rękę na Ukrainie

tak więc mamy zaraz trzeci front :wacko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ayo,zdaje się że znalazłem kolejnego rosyjskiego intelektualiste którego pogląd na sprawę jest mi bliski ;)

 

http://m.onet.pl/wiedza-swiat/ksiazki/wiadomosci,sl1ry

jesli putin faktycznie wtopi na tej calej akcji to nikt nie bedzie pozniej wspominal ze autor kolejki czy stach1111 z forum subaru mieli racje,

 

 

 

Ale ja będę miał wielką satysfakcję :)

 

 

Ayo,zdaje się że znalazłem kolejnego rosyjskiego intelektualiste którego pogląd na sprawę jest mi bliski ;)

 

http://m.onet.pl/wiedza-swiat/ksiazki/wiadomosci,sl1ry

 

osobiscie uwazam, ze swoje cele juz osiagnal i teraz wyczeka momentu w ktorym moze sie wycofac z twarza.

 

 

Jakie cele osiągnął?że Krym?

 

Jeśli się wycofa i wtopi to już nigdy twarzy nie odzyska.

A on w ogóle miał twarz? :huh:

Przy takiej ilości botoksu to raczej nie ma o tym mowy :biglol:

 

 

 

A jednak sankcji się wystraszył,szczególnie tych które mają wejść w pon. i dlatego wstrzymał ofensywę.Ot i cała prawda o rozejmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Tyle ,że jakim kosztem?Ukraińskie dane mówią o ok.2000 poległych Rosjan.

 

A kto im kazał brać urlop ?

 

Putin.

 

Masz na to jakiś dowód ? Rozkaz, albo cuś ?

 

 

 

Na opinii publicznej z pewnością.Bo w imię czego?

 

Jak za 50 lat się zorientują, wzruszą ramionami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mnie robi ;)  Wielka potężna armia, z super tajna i najlepsza bronią (jak nie którzy w to wierzą :D )  Straciła min. 2000 ludzi w walkach z armią w stanie opłakanym. USA w Iraku przy kampanie "wyzwoleńczej" straciła kilkudziesięciu, a walczyli chyba z bardziej wyszkoloną armią dysponującą taką samą techniką jak Ukraińcy. Prawda jest taka, że Rosja posłała najlepsze oddziały na Ukrainę i gdyby EU dostarczyła tylko broń Ukraińcom "Krasnyja Armia" idzie w ... buraki :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...