Skocz do zawartości

Legacy - jak wymontować lewarek ?


Iceman

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chcę wprowadzić pewną modyfikacje, i w tym celu fajnie by było wymontować dźwignię zmiany biegów. Tylko nie za bardzo widzę jak to zrobić nie demontując połowy samochodu, ale może sie jakoś da ? :)

Jak się tam wszystko pozdejmuje, to wygląda to tak: (na drugiej focie jest miejsce gdzie owy lewarek jest przymocowany, i nie wiem czy to jakoś na siłe wyciągnąć, czy jest jakiś sprytny sposób na to ? )

 

060727131737yx2.th.jpg

 

060727131842qz1.th.jpg

 

Z góry dzięki za pomoc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chcę wprowadzić pewną modyfikacje, i w tym celu fajnie by było wymontować dźwignię zmiany biegów. Tylko nie za bardzo widzę jak to zrobić nie demontując połowy samochodu, ale może sie jakoś da ? :)

Jak się tam wszystko pozdejmuje, to wygląda to tak: (na drugiej focie jest miejsce gdzie owy lewarek jest przymocowany, i nie wiem czy to jakoś na siłe wyciągnąć, czy jest jakiś sprytny sposób na to ? )

 

Obrazek

 

Obrazek

 

Z góry dzięki za pomoc...

 

diaksem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyciagnij pierscien segera, to wszytko stanie sie proste :wink:

Ale właśnie jak to zrobić ? Tak na chama ? Coś gdzieś podważyć czy co ? Nie chce nic urwać a tam pod tą gumą nic nie widać... ;)

 

[ Dodano: Pią Lip 28, 2006 12:36 pm ]

OK, juz wyciagnalem chama, gdyby ktoś potrzebował podobną operacje przeprowadzić a nie wiedział jak to: http://www.i-club.com/forums/showthread.php?t=127725 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...