Skocz do zawartości

kilka pytan o Forestera


eustahy88

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Jestem tutaj nowy , prosze o wyrozumialosc i nie odsylanie mnie do 'szukaj'

 

A wiec pierwsze ; czy mogl by ktos podpowiedziec gdzie moge znalezc lub ewentualnie wyslac mi na maila instrukcje do Forestera 2.0xt 2003r

 

Moze ktos zmienial kolor podswietlenia w desce rozdzielczej i w panelach na drzwiach i czy jest to wykonalne bez wiekszych problemow?

 

Ostatnie pytanie , jaki jest czas przyspieszenia do setki 2.0 xt ciekawi mnie to bo w moim autku jest kilka modyfikacji i poprzedni wlasciciel zapewnial ze mam okolo 230 koni .

 

Prepraszam za brak polskich znakow ,ale moja klawiatora ich nie posiada.

 

pozdrawiam.

Edytowane przez eustahy88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, trzeba zacząć od działu "witamy" i tam się przedstawić :)

 

Mam instrukcje serwisowe do 2002, podaj email to wyślę. Nie mam instrukcji użytkownika, jaka była z autkiem.

 

Kolor podświetlenia, przynajmniej u mnie, to zielone kondoniki na żarówkach.można zdjąć i będzie biało....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz wszystkie dane: http://www.4forester.pl/index/subaru-forester-2003/ W foresterze podświetlenie jest żarówkami, więc problemu nie będziesz miał. Chociaż ja tam lubię moje zielone podświetlenie, szczególnie, jak wsiadam do ojca touareg'a, gdzie jest czerwone, które dla mnie wygląda jak oświetlenie domu publiczengo ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i slabiutko u mnie sa biale zarowki czyli musi w zegarach byc jakis zielony chohlik przez ktory z bialego robi sie zielony :(

 

zastanawia mnie czy da rade jakos to obejsc marzy mi sie bialy z czerwonymi wskazowkami i detalami.

Edytowane przez eustahy88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...