Skocz do zawartości

postkomunistyczny relikt dwukołowy nabędę


QbaqBA

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję osoby, która jest w posiadaniu i chciałaby się pozbyc (jestem skłonny docenić wartość sentymentalną i zalane świece) starego motocykla pochodzacego z ktoregos z bylych krajów ciekawszej strony zelaznej kurtyny. Jakis simson, wsk, ogar, junak czy inna jawa. Gdyby wśród forumowiczów się takowy ktoś znalazł, albo gdybyście znali kogos takiego - będę wdzięczny za kontakt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniżej wklejam post z drugiego forum na którym urzęduje - VKP.

 

Simson S51

 

"Witam temat Simsona już był wystawiany lecz nie doszło do transakcji

 

jak wiadomo Simsona mam od 4 lat z racji zakupu auta i pracy po za miastem przestałem jeździć, simek stoi ok 2,5 roku w ciepłej piwnicy.

 

po ostatniej przejażdżce urwałem wentylek w tylnej dętce wiec zalega tak w piwnicy  w zeszłym roku próbowałem go odpalić lecz bezskutecznie może brak paliwa był tego przyczyna ciężko powiedzieć .

 

brak mi czasu na odpalenie simka pogrzebanie itd mieszkam obecnie w innym mieście simek stoi u rodziców 25km ode mnie.

 

maszynka sprawował mi się dobrze jak to bywa z tymi modelami, zapłaciłem za niego xxx temu 2000zł wiem ze czas go trochę zmęczył ale jest do odratowania niestety nie kupiłem go w celu kolekcjonerskim tylko do zwykłej eksploatacji.

 

obecnie jestem bez pracy na dodatek poważnie zachorowałem i leże dwa tyg z kaszlem i zatokami.

 

nie ukrywam iż w tej sytuacji przydała by mi się każda kasiorka 

 

pojazd jest zarejestrowany na mnie posiada nową tablice rej

 

 

cena to 1000zł

 

telefon 607934440

mail maxiorek@wp.pl"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz to mam chinola vel torro cruser do opylenia, ma tylko dwa lata i 6k km - stoi bo skonczylo mi sie prawko na niego... 125 cm3 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...