Skocz do zawartości

Kącik audiofila


Luk77

Rekomendowane odpowiedzi

Wiedziałem, że tak się skończy moje bardziej wnikliwe śledzenie tego wątku... :facepalm:. Póki co posiadam coś takiego :ph34r:http://www.google.pl...9QEwAQ&dur=4137 + http://www.google.pl...sedsold;640;480 + http://www.google.pl...914941;525;700. Wiem, że to dla was dośc zabawny sprzęt, ale i tak zapewniam, że gra dużo przyjemniej od wszelkiej maści nowczesnych kin domowych, itp. Moje pytanie brzmi: od czego zacząc zmiany?? Od razu gramofon, czy może najpierw kolumny, wzmacniacz i dopiero jak to będzie w miarę przyzwoite to się za niego zabrac?

 

http://www.youtube.com/watch?v=dciq4eWgqHo

 

https://docs.google.com/document/d/1EYR2LtJ9h6iFAJj5FSUIeNeo7TsKzd_fenxbNVubNxg/edit?pli=1

Edytowane przez Bright
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to dla was dośc zabawny sprzęt, ale i tak zapewniam, że gra dużo przyjemniej od wszelkiej maści nowczesnych kin domowych, itp. Moje pytanie brzmi: od czego zacząc zmiany?? Od razu gramofon, czy może najpierw kolumny, wzmacniacz i dopiero jak to będzie w miarę przyzwoite to się za niego zabrac?

 

Wzmak Akai zostaw. Wpierw proponuje gramofon i od razu przejscie do analoga.

 

Glosniki w drugiej kolejnosci!

 

ruszyl kacik z kopyta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to dla was dośc zabawny sprzęt, ale i tak zapewniam, że gra dużo przyjemniej od wszelkiej maści nowczesnych kin domowych, itp. Moje pytanie brzmi: od czego zacząc zmiany?? Od razu gramofon, czy może najpierw kolumny, wzmacniacz i dopiero jak to będzie w miarę przyzwoite to się za niego zabrac?

 

Wzmak Akai zostaw. Wpierw proponuje gramofon i od razu przejscie do analoga.

 

Glosniki w drugiej kolejnosci!

A od jakiej ceny można się rozglądac za jakimś sensownym gramofonem do tego wzmaka? Od razu zaznaczam, że jestem studentem, więc wiadomo, że wyznaję zasadę: jak najlepiej za jak najmniej(oczywiście w granicach rozsądku :D).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie moge juz zielonych bomb wstawiac :(

 

A od jakiej ceny można się rozglądac za jakimś sensownym gramofonem do tego wzmaka? Od razu zaznaczam, że jestem studentem, więc wiadomo, że wyznaję zasadę: jak najlepiej za jak najmniej(oczywiście w granicach rozsądku :D).

 

Moj przyjaciel niebawem bedzie sprzedawal gramofon Thorens 166 mkII

 

Jako pierwszy gramofon to jak znalazl, 500zl

 

Stasiu - eliminator to jest wymiatacz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie moge juz zielonych bomb wstawiac :(

 

A od jakiej ceny można się rozglądac za jakimś sensownym gramofonem do tego wzmaka? Od razu zaznaczam, że jestem studentem, więc wiadomo, że wyznaję zasadę: jak najlepiej za jak najmniej(oczywiście w granicach rozsądku :D).

 

Moj przyjaciel niebawem bedzie sprzedawal gramofon Thorens 166 mkII

 

Jako pierwszy gramofon to jak znalazl, 500zl

 

Stasiu - eliminator to jest wymiatacz!

To jakby co proszę o cynk, tylko mam nadzieję, że niebawem, tzn. po świętach, a nie jeszcze przed ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jakby co proszę o cynk, tylko mam nadzieję, że niebawem, tzn. po świętach, a nie jeszcze przed .

 

Przede wszystkim sprawdz w Akai czy masz wejscie Phono, jesli nie musisz wpierw uderzyc w przedwzmacniacz.

 

Co do oferty to na Priwa wrzuce foto wieczorem.

 

PS.zmęczyłem się

 

jo tysz. :D

Edytowane przez pawelszuszu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pawelszuszu, wejście phono jest.

 

w takim razie na poczatek nie musisz kupowac przedwzmaka.

 

Wystarczy kupno budrzetowego Thorensa.

 

W dalszej czesci upgradu sprzetu bedziesz jednak musial sprawic sobie przedwzmak

 

gdyz wejscie phono w ampach i wzmakach jest tandetnej konstrukcji.

 

wszytsko jednak po kolei!

Edytowane przez pawelszuszu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pawelszuszu, wejście phono jest.

 

w takim razie na poczatek nie musisz kupowac przedwzmaka.

 

Wystarczy kupno budrzetowego Thornesa.

 

W dalszej czesci upgradu sprzetu bedziesz jednak musial sprawic sobie przedwzmak

 

gdyz wejscie phono w ampach i wzmakach jest tandetnej konstrukcji.

 

ale wszytsko po kolei!

Na pewno tak będzie, bo do tego mam jeszcze drugą skarbonkę, czyli forestera, który cały czas wrogo się na mnie patrzy, że jest jeszcze zupełnie seryjny, więc wszystko powoli, ale do przodu ;).

Edytowane przez Bright
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gerry Rafferty - Baker Street (Long Version)

 

to je dobre!

 

Na pewno tak będzie, bo do tego mam jeszcze drugą skarbonkę, czyli forestera, który cały czas wrogo się na mnie patrzy, że jest jeszcze zupełnie seryjny, więc wszystko powoli, ale do przodu .

 

Po Thorensie proponuje wymiane glosnikow.

 

ciekawostka: na 1/3 mocy wzmaka, przy nasączonej głębokim basem klasyce mam problem z tym, żeby wejść do pokoju, bo ciśnienie mi drzwi zasysa ;) :biglol:

 

M5 to duze skrzynki i pewnie Twoj mocarny Denon wali tam!

Edytowane przez pawelszuszu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po Thorensie proponuje wymiane glosnikow.

Z tego akurat zdaję sobie sprawę, bo zbyt audiofilskie to one nie są, szczególnie jeżeli przyjrzec się ich obudowie :facepalm:. Ale przynajmniej akai trochę mnie podniosło na duchu, bo okazało się, że to sprzęt made in japan :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...