Skocz do zawartości

Kącik audiofila


Luk77

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem na alledrogo pierwsze tłoczenie Lady Pank - Lady Pank za 69 zł. Sprzedający to sklep z książkami i winylami a opisał że stan jak nowy , płyta nieużywana ...Mam nadzieję że tak faktycznie będzie :idea:

 

Licytuję Dżem - Cegła i ponoć stan idealny ale chyba marne szanse abym to kupił gdyż jacyś wariaci cały czas przebijają cenę :wink:

 

-- Pn paź 01, 2012 9:16 pm --

 

ja slucham dziś The beatles na vinyl wydawnictwo Emi, super realizacja 8)

 

Paweł , The Beatles to nie moja bajka i nie jestem w stanie tego słuchać :wink: Samego Paul Mccartney- a bardzo lubię :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Licytuję Dżem - Cegła

za dżem to podziwiam :arrow: że chcesz mieć vinyl

 

Paweł , The Beatles to nie moja bajka i nie jestem w stanie tego słuchać

Lukasz będąc mlodszy nie potrafilem zrozumić ich przesłania, nie docierało to do mnie.

Teraz The Beatles na vinyl zawsze znajdzie u mnie miejsce. Szukam albumu:

# 001 - 1967 - The Beatles - Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band

 

 

 

k-a nie wkleiło sie...

 

 

 

 

o ten. żaden z NFS

sasza cieżkie granie, 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukasz będąc mlodszy nie potrafilem zrozumić ich przesłania, nie docierało to do mnie.

Teraz The Beatles na vinyl zawsze znajdzie u mnie miejsce. Szukam albumu:

# 001 - 1967 - The Beatles - Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club

 

 

To ich najlepszy album ponoć. Paweł , żeby było ciekawiej to nawet nie przepadam za arcy słynnym Imagine Lennon-a :wink: Serio

 

-- Pn paź 01, 2012 10:25 pm --

 

Sasza , to jakaś szatańska muzyka :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ich najlepszy album ponoć. Paweł , żeby było ciekawiej to nawet nie przepadam za arcy słynnym Imagine Lennon-a Serio

Jasne rozumiem. Będąc w Holland Piotrek kupił Imagine Lenona płyty słuchałem kilka razy. Wielkie wrażenie robi odsluch na vinyl i na sprzecie, bez tego urok słuchania jest zupełnie inny, słabszy a nawet go nie ma :)

 

To samo z The Beatles... przy super wydaniu czarnej płyty kąt sluchania sie zmienia. DOcieniam ich jak Floydów, Zeppelin, Doors, muzyke Beethoven, Bach, Chopin, Hendrix, i innych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten kawałek mnie miażdży... jest zajebisty...

dzwona bym sobie z niego zrobił

nie wiem czy jest na google rejestor dzwieku ktory by Ci znalazł ten utwór :P

 

-- poniedziałek, 1 października 2012, 21:47 --

 

Accept

Metal Heart to był dobry album z tego co pamietam 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To samo z The Beatles... przy super wydaniu czarnej płyty kąt sluchania sie zmienia. DOcieniam ich jak Floydów, Zeppelin, Doors, muzyke Beethoven, Bach, Chopin, Hendrix, i innych

 

Paweł , nigdy Beatlesów na winylu nie miałem okazji usłyszeć :| Jeżeli coś w Holland ich fajnego znajdziesz to ja się piszę aby jednak wnikliwie przesłuchać ich na czarnej płycie :idea:

 

-- Pn paź 01, 2012 10:54 pm --

 

 

 

Metal Heart to był dobry album z tego co pamietam 8)

 

I mamy kolejny album do naszej listy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł , nigdy Beatlesów na winylu nie miałem okazji usłyszeć Jeżeli coś w Holland ich fajnego znajdziesz to ja się piszę aby jednak wnikliwie przesłuchać ich na czarnej płycie

a wiesz jak ze mną było :?: Sluchałem wszystkich plyt jakie mialem nawet tych ktorych kijem bym nie tknął i nagle padło na The Beatles ktorych podobnie jak Ty nie znosiłem. :evil:

 

Znudzony wszelką inna muzyką słucham i olśnienie. :shock: :shock: Chlopaki jednak grają. Ale do każdego grania trzeba sie przyzwyczaić. Jak dostojeswski mawiał" Czlowiek to istota ktora sie do wszystkiego przyzwyczaja " :evil::evil:

 

I tak wlasnie Beatlesi grają teraz u mnie i wcale nie zważam na to ze to były kiedyś dla mnie pierdoły o miłości :lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ano mój sound hound ani midomi nic nie maja w bazie... kawałek ma przynajmniej 5 lat

wlasnie mialem pisac żebyś komenta wstawił i wlaśnie to zrobiłeś :mrgreen:

pisz do tego goscia co wrzucił filmik :arrow: dtmaster14

 

w sumie juz napisalem mu na skrzynke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapodałem na talerz Master Of Puppets 8) Wydawnictwo to Universal , dzisiaj się zorientowałem po rozpakowaniu :wink:

Brzmienie b.dobre i dużo lepsze niż na krążku CD który posiadam od kilku lat. Tam to jest padaka :lol:

 

Otrzymałem również pierwszy album Lady Pank -Lady Pank :D Płyta jak i okładka dosłownie jak nowe ze sklepu :shock: :D Wydawnictwo to Tonpress ,1983 rok 8) Na okładce jest cena 400 zł i właśnie ile to w roku '83 było :?: :lol:

Jestem mega dumny z tej pozycji w mojej kolekcji :!: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapodałem na talerz Master Of Puppets Wydawnictwo to Universal , dzisiaj się zorientowałem po rozpakowaniu

Brzmienie b.dobre i dużo lepsze niż na krążku CD który posiadam od kilku lat. Tam to jest padaka

 

Otrzymałem również pierwszy album Lady Pank -Lady Pank Płyta jak i okładka dosłownie jak nowe ze sklepu Wydawnictwo to Tonpress ,1983 rok Na okładce jest cena 400 zł i właśnie ile to w roku '83 było

Jestem mega dumny z tej pozycji w mojej kolekcji

Łukasz myślałęm że dziś dostane bilińskiego a tu dupa :lol:

 

Gościu zregenerował mi Dali i zaraz na aukcje wystawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz myślałęm że dziś dostane bilińskiego a tu dupa :lol:

 

 

Który album Bilińskiego kupiłeś :?: Nie bardzo się orientuję w jego twórczości i z ciekawości go sprawdzę :idea:

 

-- Wt paź 02, 2012 9:32 pm --

 

Paweł , wrzuciłem na talerz również Amy Winehouse - Back To Black zresztą świetnie wydany przez Universal 8)

 

Toż to cholernie dobry album jest , jaka mieszanka i niesamowite połączenie stylów a w dodatku ten oryginalny głos :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Który album Bilińskiego kupiłeś

„Ogród Króla Świtu" ponoć ten album jest bestsellerem 8)

Amy Winehouse - Back To Black

o jej też musze coś mieć.

 

Zaraz zabieram sie za foto i wystawianie na aukcje Dali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a propos dzis testowalem centralny Tannoy, jestem w szoku :shock: :shock:

 

jak on zagral razem z tymi pipkami tannoy, no szok, bas slaby na centralnym ale vokal i wysokie, :shock:

 

normalnie stalem wryty i sluchalem :shock: :shock:

 

mialem go sprzedawac ale zostawiam jasna sprawa, :shock:

 

wystawilem juz dali i gosc do mnie wydzwanial juz...

 

moze dzis kupie drugi gramofon ten starszy thorens od tego goscia co regenerowal dali 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przysłali mi nowy egz. M.Jackson - Bad, który reklamowałem. Nowy winyl jest gładki i bez "purchli" :)

 

 

moze dzis kupie drugi gramofon ten starszy thorens od tego goscia co regenerowal dali 8)

 

Wow ... Ciekaw jestem co to za sprzęt 8)

 

-- Śr paź 03, 2012 3:06 pm --

 

Ciekawy reportaż na temat winyli :

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brt,

 

http://allegro.pl/kolumny-dali-104-okaz ... 06257.html

 

jeżeli byś chciał moge CI taniej puścić, ale pamietaj jeden niskotonowy regenerowałem,

 

 

tu masz opinie...

 

http://www.audiostereo.pl/dali_104_kolu ... 407-1.html

 

-- czwartek, 4 października 2012, 11:29 --

 

Wow ... Ciekaw jestem co to za sprzęt

LUKASZ THORENS ZOSTAJE U MNIE. MIMO ŻE STARY ALE ZAGRAŁ BARDZO SZCZEGÓŁOWO :shock: :idea:

 

Posrebrzane końcówki. zmienilem wkladke ze stanton na Audiotechnika. Zagrał naprawde bardzo dobrze, :shock: :shock:

 

Thorens to jest jednak Thorens, marka ktora ma uznanie w świecie gramofonów.

 

-- czwartek, 4 października 2012, 14:13 --

 

odsluchuje jarre w chinach super koncercik. doszedł biliński, ciężki kawał grania, abba - greatest hits tez przesluchany...

 

teraz slucham tylko na Thorens

 

zaraz uciekam lece na impreze :mrgreen:

nara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LUKASZ THORENS ZOSTAJE U MNIE. MIMO ŻE STARY ALE ZAGRAŁ BARDZO SZCZEGÓŁOWO :shock: :idea:

 

Posrebrzane końcówki. zmienilem wkladke ze stanton na Audiotechnika. Zagrał naprawde bardzo dobrze, :shock: :shock:

 

 

Paweł , gdzie zdjęcia :?:

 

Thorens to jest jednak Thorens, marka ktora ma uznanie w świecie gramofonów.

 

Thorens od wielu lat produkuje tylko gramofony (obchodzą 125-lecie) , doświadczenie mają olbrzymie i wiele swoich rozwiązań poprawiających brzmienie :idea: Gramofon to nie tylko wkładka , zapewniam :wink:

 

 

-- Cz paź 04, 2012 8:56 pm --

 

Byłem dziś w MM i miałem nawet nie podchodzić do stoiska z winylami no ale... :lol: Znalazłem ACDC - Back In Black wydany przez Sony :D Cena nawet przyzwoita -65 zł to i się skusiłem...Teraz słucham i to jest WYPASIONY album :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thorens od wielu lat produkuje tylko gramofony (obchodzą 125-lecie) , doświadczenie mają olbrzymie i wiele swoich rozwiązań poprawiających brzmienie Gramofon to nie tylko wkładka , zapewniam

Masz racje Łukasz, pisalem 70% - 30% na korzyść wkladki. I tak do konca to nie jest tak!

 

To jest moj drugi gramofon, mimo że starszy model to gra naprawde dobrze :idea:

 

img0602a.jpg

img0599hn.jpg

 

nie mam w tej chwili aparatu to zdjecia podglądowe znalezione z google,

asnaebaem wczoraj

 

-- piątek, 5 października 2012, 17:18 --

 

Byłem dziś w MM i miałem nawet nie podchodzić do stoiska z winylami no ale... Znalazłem ACDC - Back In Black wydany przez Sony Cena nawet przyzwoita -65 zł to i się skusiłem...Teraz słucham i to jest WYPASIONY album

też jestem na kupnie, w moim sklepie chcą za jakieś specjalne tłoczenie 30e i sie zastanawiam, a to jest super album 8)

odsluchuje neil diamond 20 golden songs wydawnictwo EMI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...