Jump to content

V runda Crusar Cup 9.06.2012 Wrocław


Agniess
 Share

Recommended Posts

9 czerwca odbędzie się przedostatnia runda cyklu Crusar Cup na wrocławskim Torze Redeco przy ul. Rakietowej 39. Organizatorem nowego cyklu, przede wszystkim dla kierowców amatorów, jest Przemysław Pauch. Podstawowym warunkiem uczestnictwa w Crusar Cup jest posiadanie sprawnego samochodu oraz prawa jazdy. Pomiar czasu przeprowadzony będzie za pomocą fotokomórki, a wyniki przejazdów wyświetlane będą zaraz po przekroczeniu mety przez zawodnika. Cena wpisowego to 100 PLN płatne przelewem na konto. W dniu zawodów wpisowe wynosi 110 PLN. Pilot nie jest wymagany. Kaski są obowiązkowe (stosowane w motorsporcie albo motocyklowe).

 

Osoby, które zapiszą się do 7 czerwca i przeleją wpisowe na konto wezmą udział w losowaniu darmowego wjazdu na VI rundę Crusar Cup.

 

Zgłoszenie na zawody należy przysyłać na e-mail: Przemek@Crusar4Rally.eu z następującymi informacjami:

1. Imię Nazwisko / Nick.

2. Samochód

3. Pojemność silnika w ccm, benzyna czy diesel

4. Turbo?

5. RWD?

 

Podział na klasy:

do 1400 ccm,

1401 ccm –2000 ccm,

pow. 2001 ccm,

RWD,

Subaru i Evo

 

Pojazdy z Turbo – pojemność silnika mnożymy x1.7

Turbo diesle – pojemność silnika mnożymy x1.2

Silnik Wankla – pojemność silnika mnożymy x3

 

W ramach klasy Subaru & Evo rozegrany będzie pojedynek pomiędzy tymi markami. Drużyna z większą ilością punktów wygrywa. Punkty przyznawane są wg zajętych miejsc w klasie Subaru i Evo.

 

W zawodach może uczestniczyć maksymalnie 60 aut. W razie większej ilości zgłoszeń o uczestnictwie decyduje kolejność wpłat, a następnie kolejność na liście zgłoszeń.

 

Program zawodów:

9.00-9.45 - potwierdzenie zgłoszeń w biurze zawodów

9.45 – odprawa

10.00 – start pierwszej załogi

po 3 przejazdach przerwa 20 min.

16.00 – ogłoszenie wyników i wręczenie nagród

 

Zwycięzcą zawodów zostaje zawodnik, który w najkrótszym czasie (z uwzględnieniem kar) przejedzie wszystkie próby. Wyniki poszczególnych przejazdów są sumowane.

 

Firma Crusar we współpracy z Grzegorzem Grzybem, postanowiła zafundować dla pierwszych 3 miejsc w klasyfikacji generalnej całego cyklu, wyjątkową nagrodę. Dla prawdziwych entuzjastów rajdów to prawdziwa uczta, spełnienie marzeń. Jeszcze nigdy na żadnych zawodach tego typu nie było takiej niesamowitej nagrody. Tylko najlepsi w całym cyklu będą mieli okazję aby poprowadzić samochód rodem z tras Rajdowych Mistrzostw Świata. I to nie byle jaki samochód. Będzie to auto z „klasy królewskiej”. Najszybsze i najmocniejsze auto, jakim może startować w Mistrzostwach Świata. Będzie to samochód klasy WRC! Dla wielu to będzie spełnienie marzeń, aby zasiąść za kierownicą prawdziwego WuRCa i przejechać się nim po bezpiecznym torze z profesjonalnym kierowcą rajdowym ze ścisłej polskiej czołówki: Grzegorzem Grzybem, w roli instruktora, na prawym fotelu. Całe to wydarzenie będzie uwiecznione (zdjęcia, kamera onboard) i przekazane uczestnikom jako wyjątkowa pamiątka.

Następna nagroda jest dla osób, które zajmą 1 miejsce w każdej z klas w całym cyklu. Będzie to prawdziwy zastrzyk czystej adrenaliny. Będzie to Co-drive z Grzegorzem Grzybem (Mistrzem Polski i Słowacji), w prawdziwej rajdówce, w Mitsubishi Lancer Evo IX grupy N. Ogromne emocje i niesamowite przeżycia gwarantowane.

Wrocławski Dealer SUBARU, firma JM Auto ufundowała specjalne puchary dla najlepszego kierowcy samochodu marki SUBARU w każdej rundzie Crusar Cup 2012. Dodatkowo w klasyfikacji końcowej cyklu, puchary otrzyma trójka najlepszych kierowców startujących samochodami Subaru. Dzięki uprzejmości Lotos Oil producenta olejów Quazar, do pucharów dołączamy nagrody, niespodzianki.

 

Kolejną nagrodę ufundowała firma STRONGFLEX. Będzie to kupon rabatowy w wysokości 50% na zamówienia do 1 000 zł. Nagrodę otrzyma osoba, która na najbliższych zawodach 09.06.2012 będzie jeździła najbardziej spektakularnie i widowiskowo. Oceny dokonają sędziowie rozstawieni na próbie (6 osóB).

 

Nagrodą od Rallyshop.pl będą kupony rabatowe na sprzęt rajdowy z ogromnej oferty sklepu.

Za każdą rundę jak i na koniec cyklu, za pierwsze 3 miejsca w klasie oraz w klasyfikacji generalnej będą puchary.

 

 

Kontakt:

Przemek Pauch, 697 137-728

Przemek@Crusar4Rally.eu

 

Regulamin dostępny na stronie www.Crusar4Rally.eu 8)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...