Jump to content

Trening charytatywny dla dzieci 29.05.2012r.


Agniess
 Share

Recommended Posts

29 maja na Torze Redeco we Wrocławiu zostanie zorganizowany trening charytatywny. Wszystkie zebrane pieniądze zostaną przekazane z okazji Dnia Dziecka na zabawki dla dzieci z Kliniki Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej we Wrocławiu - by oderwać dzieci na chwilę od rzeczywistości. Dzieci jest bardzo dużo, więc liczy się każda złotówka.

 

Ilość uczestników bez ograniczeń. Sugerowane wpisowe to 100 zł jednak jeżeli ktoś nie dysponuje taką kwotą może wpłacić niższą - nie ma problemu, liczy się przede wszystkim cel.

 

ZAPISY: http://www.srtw.pl/​viewtopic.php?t=4647

 

Wydarzenie na fb: http://www.facebook.com/events/420785967955978/

 

Całość powstała dzięki wspaniałej inicjatywnie trzech osób: Asi oraz dwóch osób z forum SRTW: Justynie i RS4LIFE. Tor Redeco udostępnia nam powierzchnię nieodpłatnie, za co serdecznie dziękujemy. Tutaj pomógł WOZ.

 

Na treningu będzie telewizja z programem "Nadciśnienie", może i inne uda się sprawodzić, ważne by jak najwięcej ludzi dowiedziało się o tej akcji. Także prośba do Was udostępniajcie informacje gdzie tylko możecie.

 

Zapraszamy wszystkich i zawodników i kibiców - będzie piknikowa atmosfera.

 

Dodaję jeszcze parę słów od Justyny:

Wraz z grupą przyjaciół przyłączyliśmy się do organizowanego przez Fundację "Na ratunek" Dnia Dziecka w Klinice Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej we Wrocławiu. Początkowy pomysł obdarowania dzieci zabawkami przez kilka osób przerodził się w większą inicjatywę dzięki pomocy ludzi o dobrych sercach!

Za zebrane pieniądze planujemy zakupić nie tylko zabawki, ale przede wszystkim artykuły papiernicze (kredki, farbki, wycinanki, kleje), tablice magnetyczne (po nich się pisze, zmazuje i od nowa), czyli wszystko to co umili dzieciom czas w szpitalu i pozwoli wywołać na ich twarzach uśmiech.\

 

Wierzymy, że z Waszą pomocą to się uda.

Zapraszamy serdecznie!

Asia, rs4life, you5tyna i nasi przyjaciele

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...