Skocz do zawartości

Automat na manual


Boby

Rekomendowane odpowiedzi

ja zrobiłem taką przekładkę w bmw e46 też mnie straszyli że jest masa roboty i pieniędzy a finalnie koszt zmiany wyszedl 1/2 kosztu naprawy automata.

po 1 musisz mieć dobrego mechanika! bez tego ani rusz. Jak już będziesz miał speca, to warto się rozglądać za częściami trzeba uważać bo na rynku jest dużo elementów od anglików pedały przewody sprzęgła i drobiazgi.

Cześci używane mają to do siebie że można się na nich ostro targować.

Jeżeli chodzi o elektrykę ( nie wiem jak jest w subaru) w bmw trzeba było przeprogramować komputer silnika ( koszt 400zł) i to tyle.

Najlepiej jest dorwać uderzone auto przywiezone na części kupić cały zestaw od jednego gościa i przygotować się na kilka dni bez auta bo na bank czegoś zabraknie i trzeba będzie dokupować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

400zł za programowanie bmw? Ło matko! U nas 100zł. Co do imprezy to nie jest trudne, ale najlepiej wszystko zakupić z jednego szrotu z angolami odgrażając się, że jak czegoś zabraknie to wrócisz. Do tego najlepiej też zmienić od razu zegary a i pompa abs może się domagać zmiany. Realnie w 5 tyś zł możesz się zmieścić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 tyś przesadzona? Jak same skrzynie schodzą jak ciepłe bułki po 2-2,5 a pedały które są używane do przekładek chodzą po 600-800 ? No chyba że nie mówimy o turbo.

 

 

Wszystko zależy od źródła z którego kupujesz części bo jeżeli chodzi o używki to różnice w cenach są duże, tylko trzeba się targować.

Cena oczywiście zależy od silnika jaki masz, ale to chyba oczywiste :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...