Skocz do zawartości

Debilizm?


Hogi

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety nowych obiektywów czy nowego korpusu nie wymienie na pączki więc to nie wchodzi w grę, mogę jedynie zaproponować wymianę fotek które zrobię na benzynę do mojego auta tak ze 30-35 litrów, może wtedy nie naruszę regulaminu? :roll: :wink:

 

Pytam poważnie.

Jak napiszę że oferuje zdjęcia za 30-35 litrów PB98 (wymiana) - już nie będzie komercji prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

scur:

 

Czy ktoś jeszcze ma jakieś niejasności w temacie?

 

 

ja mam :D , mówi się blomba czy plomba, panie dochtorze... :P:)

 

-- 18 lip 2011, o 14:54 --

 

Niestety nowych obiektywów czy nowego korpusu nie wymienie na pączki więc to nie wchodzi w grę, mogę jedynie zaproponować wymianę fotek które zrobię na benzynę do mojego auta tak ze 30-35 litrów, może wtedy nie naruszę regulaminu? :roll: :wink:

 

Pytam poważnie.

Jak napiszę że oferuje zdjęcia za 30-35 litrów - już nie będzie komercji prawda?

 

 

myślę, że jak błyśniesz swoimi fajnymi fotami zrobionymi na kilku imprezach forumowych, to Twoja sława dobrego fotografa się rozniesie między Forumowiczami, i nie będziesz musiał się reklamować....tak jak ma Forumowicz jako, który mapuje nam auta i zakłada LPG....nie musi się reklamować na Forum, bo wszyscy znają jego robotę i ustawiają się w kolejkę....może to będzie jakieś bezkonfliktowe rozwiązanie.... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogę jedynie zaproponować wymianę fotek które zrobię na tankowanie mojego auta tak ze 30-35 litrów, może wtedy nie naruszę regulaminu?

 

Naruszysz.

Nie schodźmy poziomem dyskusji do forum onetu.

 

Myślałem, że po przeczytaniu posta emotorsport, wyciągniesz odpowiednie wnioski.

Szkoda, że tego nie potrafisz zrobić.

 

Dalsze bicie piany jest bez sensu. Wszystko zostało powiedziane i odpowiedziane.

Wyjaśnione najprościej jak można.

 

Wobec braku merytorycznych zarzutów wobec mnie wątek zamykam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...