Jump to content

Zakup Imprezy


Humvee

Recommended Posts

Jestem tutaj nowy , dlatego najpierw się przywitam "Hi all" :) , nazywam się Darek , mam 24 lata , od 3 lat jestem posiadaczem Nissana Micry K11 98r ( jest to mój pierwszy samochód , kupiony zaraz po zdaniu prawka ) . Jako fan motoryzacji jak i nissana zapisałem się odrazu do klubu micry

www.micra.pl

i tak się zaczeło , podpatrując kolegów z klubu jak i z zagranicznych for zaczołem ulepszaś swojego micrusa ( rozpórki , nowy lakier , czarne matowe alusy , nowe opony , wycinka kata itp ) . No ale nadzszedł już ten czas kiedy człowiek chce coś mocniejszego i po przejrzeniu ofert m.in. wytypowałem subaru impreze i dlatego też zarejestrowałem się na tym forum ponieważ chciałbym się również dowiedzieć czegoś o tych autach od samych użytkowników .

 

Auto planuje kupić przed wakacjami ( okolice czerwca ) . Kwota w jakiej chce się zmieścić to max 30.000zł ( w tym ubezpieczenie , ewentualnie opony zimowe/letnie , filtry , olej itp ) Im cena niższa tym lepiej , bo niestesty na WRX ani STI mnie nie stać ( także na utrzymanie tego , również chodzi o spalanie które podejrzewam nie jest małe ) .

 

Z ofert jakie znalazłem to są to imprezy z silnikiem 2.5 i ok. 170km . Roczniki 2005-2005 .

W więkoszości są to auta sprowadzone z USA , z automatem . I tu mam własnie kilka pytań , Czy warto pchać się w takie auta ? Jak z serwisem ? , Jak z dostępem części ( drogie ? ) , Co jest częstą usterką w tych autach ? , Z ciekawości ile takie 2.5 ~170km pali ( min/max) .

 

A powracając do WRX i STI ( strasznie mi się podobają ) to czy do zwykłej imprezy , takie jak opisuje wyżej jest jakis problem z zamontowaniem pakietu od tych lepszych wersji ( np. ten wlot na masce , trzeba kupić całą taką , czy można kupić sam wlot ? a już blacharz/lakiernik sobie z tym poradzi ? , z tym tylnym dużym spoilerem myśle nie ma problemu , będzie pasował ? ) .

 

Hmmm wstępnie to chyba wszystko co się chciałem dowiedzieć . Acha ponieżej dam dwa linki do aut jakie znalazłem w ogłoszeniach . Co myślicie ? .

 

http://otomoto.pl/subaru-impreza-rs-C17155049.html

http://moto.allegro.pl/subaru-impreza-2-5-4x4-170km-klima-alu-2006r-i1403983400.html

 

Te z rocznika 2003 z takimi okrągłymi lampami z przodu też mi się podobają , tylko nie znalazłem żadnej która by mi odpowiadała .

 

Dzięki za odpowiedzi i Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

witamy na The Forum

Jestem tutaj nowy , dlatego najpierw się przywitam "Hi all" :)

to tutaj:

http://forum.subaru.pl/viewtopic.php?f=1&t=101962&view=unread#unread

 

Hmmm wstępnie to chyba wszystko co się chciałem dowiedzieć . Acha ponieżej dam dwa linki do aut jakie znalazłem w ogłoszeniach . Co myślicie ? .

a to tutaj:

http://forum.subaru.pl/viewtopic.php?f=15&t=104767&view=unread#unread

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...