Skocz do zawartości

uste p0851 sygnał dla blokady rozruchu (p/n) zwarcie do masy


scorpiox

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

No i mam giga problem z ukochanym Forkiem. Po naprawach po tym jak zdechł przy podlączniu komputera gazowego w koncu elektromechanik go odpalil. Problem w tym ze jakos wybitnie sie nie popisał bo błąd konkretny jest. Teraz cięzko znaleźć kogoś kto to wszystko ogarnie i błagam tylko nie piszcie żeby jechać do ASO bo to ja wiem i co bedzie dalej też może ma ktoś jakiegoś znajomego dobrego elektromechanika który ogarnie temat tego immobilajzera bo zapewne to jest jego wina. Pewnie obecnie jest jakoś ominięty na krótko. Jak ktoś może pomoc to walić jak w dym. Wszystko co 300 km od szczecina biore w ciemno. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto juz było podpinane pod kompa i to kilka razy i jest to jako usterka stała p0851 sygnał dla blokady rozruchu (p/n) zwarcie do masy

 

-- 24 lis 2010, o 11:19 --

 

a i ja mam manuala a nie automata ??????????

dlatego zaskakująca jest dla mnie ta diagnoza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

scorpiox, czujnik położenia neutralnego jest w MT.... może Twój elektryk też tym jest zaskoczony i stąd problem

nie wiem pod co podpinałeś, ale opis "p0851 sygnał dla blokady rozruchu (p/n) zwarcie do masy" to pewnie z jakiegoś 'uniwersalnego' skanera OBD.

 

opis tego kodu dla Subaru jest "Neutral Switch Input Circuit Low" i dla mnie wygląda na przywarcie w obwodzie czujnika położenia neutralnego.

diagnoza i naprawa będą proste i pewnie wkrótce będziesz śmiagał

 

 

a gdzie ja o automacie pisałem? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...