Skocz do zawartości

Pierwszy zakup subaru


Gość adam_czar

Rekomendowane odpowiedzi

Gość adam_czar

Witam, jestem nowym użytkownikiem forum i mama nadzieje że w niedługim czasie równie subaru outback :)

Chciałbym dowiedziec się od doświadczonych użytkowników czego można spodziewać się po takim samochodzie, tzn. jego mocne i słabe strony, na co sdzczegónie zwrócić uwage przy zakupie, najczęstrze usterki, opinie o automatycznej skrzyni biegów, spalanie, możliwość zagazowania itp itd, za wszystkie uwagi bede serdecznie wdzięczny. A oto auto którym jestem zainteresowany:

http://www.allegro.pl/item1067893517_su ... dbany.html

 

Z góry dziękuje i pozdrawiam

adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem nowym użytkownikiem forum i mama nadzieje że w niedługim czasie równie subaru outback :)

Chciałbym dowiedziec się od doświadczonych użytkowników czego można spodziewać się po takim samochodzie, tzn. jego mocne i słabe strony, na co sdzczegónie zwrócić uwage przy zakupie, najczęstrze usterki, opinie o automatycznej skrzyni biegów, spalanie, możliwość zagazowania itp itd, za wszystkie uwagi bede serdecznie wdzięczny.

 

O tym wszystkim, co napisałeś, jest bardzo dużo w wątku w którym napisałeś swoje zapytanie, wystarczy przegrzebać stare, zaległe posty i na pewno znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...