Skocz do zawartości

Impreza GL przekladka ?


Gość gordoor

Rekomendowane odpowiedzi

Gość gordoor

Witam wszystkich i z gory ostrzegam im jestem nowy tak na forum jak i w srodowiku Subarynek o ile moge sie wogole do niego w chwili obecnej zaliczac. W zwiazku z powyzszym prosze o wyrozumialosc i pomoc jednoczesnie. Stoje przed dylematem zakupu Subaru Imprezy GL rok 2001 z angielskim ukladem kirowniczym czyli kiera po prawej stronie. Prosze o sugestie czy oplaca sie przerabianie jakich kosztow moge sie spodziewac a moze ktos zna wogole warsztat ktory takowa przerubke mi zrobi. Zdaje sobie sprawe ze taka przerubka to delikatnie mowiac demolowanie auta ale trafia mi sie mysle okazja i stad moje pytanie czy gra warta jest swieczki. Bede wdzieczny ze wszelkie tak zachecajace jak i zniechecajace opinie w tym temacie z gory wielkie dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy :)

 

 

tu się witamy....

 

viewtopic.php?f=1&t=101962

 

nie wiem dokładnie co i jak i za ile w Twoim przypadku, ale z zasady opłaca się przekładać limitowane, drogie, rzadkie auta, takie jak Type R, RA, itd, albo bardzo swieżego STI czy WRA, a normalnego starego ssaka kupisz w PL podejrzewam dużo taniej niż wyniesie Cię przekładka, jak masz ochotę przeprowadzić taki zabieg, a nie jest to buułka z masłem, ciężko o graty i to trochę kosztuje, opłaca się to jedynie w przypadku naprawdę rzadkich i fajnych aut. czyli - odpuść :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gordoor

dzieki do podobnych wnioskow sam doszedlem troszke podzwonilem po specjalistach od przekladek i dochodze do wniosku ze nie oplaca sie skorka za subarke :))) do tego moedlu i tu sorki za pomylke bo to model GX 2.0l bez turbo ciezko ze czesciami wiec sprawa by sie ciagnela jak cholera. Niemniej dzieki za "dobre" slowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...