Skocz do zawartości

Gdzie jedzić?


mich

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

jestem zupełnie nowy na forum, to mój pierwszy post, więc dzień dobry i pozdrawiam wszystkich. Jestem tak nowy, że nawet nie mam Subaru Impreza, ale właśnie przymierzam się do zakupu WRX albo nawet STI i w zawiązku z tym chciałbym zapytać o pierwszą z długiej listy zupełnie mi nieznanych rzeczy (nawet nie wiem, co to blow-off :/). W sumie pytanie nie jest techniczne, ale po dłuższym zastanowieniu się nie znalazłem na nie lepszego miejsca niż to forum, jako jedyne dotyczące Imprezy, bo chyba tylko użytkownicy Imprezy będą w stanie udzielić mi na nie odpowiedzi. Jeśli powinienem zadać je gdzie indziej, pogońcie i wskażcie inne miejsce.

 

Pytanie: Gdzie na Dolnym Śląsku (ewentualnie w województwach przylegających) są zamknięte miejsca, tory, na których można poćwiczyć i poszaleć Imprezą? Nie muszą to być tory asfaltowe. Może oprócz torów "komercyjnych" są również tory prywatne, stworzone przez indywidualne osoby albo grupy, że tak się brzydko wyrażę, zapaleńców? A jeśli ktoś przez przypadek zna takie miejsce w okolicach Jeleniej Góry, to będę wniebowzięty!

 

Przymierzam się do zakupu Imprezy, ale jedną z najważniejszych kwestii, która mnie interesuje to, gdzie takim samochodem jeździć, żeby w miarę bezpiecznie się wyszaleć i czegoś nauczyć. Boję się, że kupię Imprezę STI i jedyne co będę mógł z nią zrobić, to wyścig na światłach z tuningowanym Golfem III.

 

Pozdrawiam,

-- Mich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz lotnisko w legnicy i krzywej

jeszcze może w skarbimierzu

to za free ale nielegalnie zazwyczaj :)

we wro jest tor na rakietowej jak kolega wspominał

pod czestochową masz tor w wyrazowie

 

zbierasz grupke wynajmujesz tor na rakietowej i smigasz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi. Już wiem, że jak się chce, to się znajdzie jakieś miejsce do jeżdżenia, najwyżej będę musiał dojechać jakieś 100 km, ale w Imprezie to raczej przyjemność niż konieczność :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi. Już wiem, że jak się chce, to się znajdzie jakieś miejsce do jeżdżenia, najwyżej będę musiał dojechać jakieś 100 km, ale w Imprezie to raczej przyjemność niż konieczność :D

 

Teraz co niedziele na lotnisku w krzywej masz różne zloty gdzie można narobić wstydu kilku bmką i nie tylko dlatego zapraszam. Może w końcu było by więcej Imprez na lotnisku bo jak na razie jest tylko jedna ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz co niedziele na lotnisku w krzywej masz różne zloty gdzie można narobić wstydu kilku bmką i nie tylko dlatego zapraszam. Może w końcu było by więcej Imprez na lotnisku bo jak na razie jest tylko jedna ;)

 

Pozdrawiam

 

A w tej Krzywej to co sie dzieje? Jakies odcinki sa ustawione czy tylko "kreska"?

Moze bym podjechal?

 

ATB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz co niedziele na lotnisku w krzywej masz różne zloty gdzie można narobić wstydu kilku bmką i nie tylko dlatego zapraszam. Może w końcu było by więcej Imprez na lotnisku bo jak na razie jest tylko jedna ;)

Najpierw będę musiał się nauczyć jeździć STI gdzieś w zaciszu wiejskiej łąki, żeby be-em-kom nie dać argumentów do wyśmiewania się z STI :D Ale jak uda mi się znaleźć i kupić STI, to będę pamiętał o zaproszeniu. Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz co niedziele na lotnisku w krzywej masz różne zloty gdzie można narobić wstydu kilku bmką i nie tylko dlatego zapraszam. Może w końcu było by więcej Imprez na lotnisku bo jak na razie jest tylko jedna ;)

 

Pozdrawiam

 

A w tej Krzywej to co sie dzieje? Jakies odcinki sa ustawione czy tylko "kreska"?

Moze bym podjechal?

 

ATB

 

No niestety trochę brak zorganizowania i jest tylko kreska ale przynajmniej jest sporo miejsca i nie ma żadnych niespodziewanych przeszkód na pasie wyścigowym że tak powiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi. Już wiem, że jak się chce, to się znajdzie jakieś miejsce do jeżdżenia, najwyżej będę musiał dojechać jakieś 100 km, ale w Imprezie to raczej przyjemność niż konieczność :D

 

masz lotnisko w legnicy i krzywej

jeszcze może w skarbimierzu

- Baardzo Fajna miejscówka :mrgreen:

 

zbierasz grupke wynajmujesz tor na rakietowej i smigasz ;)
Czekamy :mrgreen: :wink:

 

Tor na Niskich Łąkach we Wrocławiu (mały, wąski ale asfaltowy).

A po II stronie fajny, szutrowy parking :twisted::mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...