Jump to content

Problem z plastikową osłoną pod skrzynią

Michal K

Recommended Posts

Tydzień temu założyłem płytę pod silnik, wczoraj w trasie odpadła plastikowa osłona skrzyni :(

Wychodzi na to, ze gdy chodzi o jej przednie mocowanie stanowi ono całość z tyłem oryginalnej osłony silnika i dopiero wtedy trzyma się porządnie.

Pytanie co teraz zrobić, kupić nowy plastik i zastosować jakiś patent na porządne zamocowanie czy ładować aluminium pod skrzynie?

Jeżeli opcja nr 2 to czy są to jednoczęściowe duże płyty, jednocześnie osłaniające silnik i skrzynie, czy można kupić tylko pod samą skrzynie?

Jeżeli opcja nr 2 to czy są to jednoczęściowe duże płyty, jednocześnie osłaniające silnik i skrzynie, czy można kupić tylko pod samą skrzynie?

Najlepiej gdyby to była jednoczęściowa. Szczerze? To nie spotkałem się z osobną płytą pod skrzynie, najwyżej pod dyfer.

wyrzuć ten plastik i tyle. najwyżej przedłuż kawałkiem blachy alu tą swoja osłonę silnika aż pod skrzynię i gotowe. plastik teoretycznie osłania przed syfem, ale to teoria, według mnie zajmuje się tylko ograniczaniem chłodzenia... :)