Skocz do zawartości

większy wlot powietrza my06


carlos-wrx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam troszkę krępujace pytanie, przeszukałem alledrogo i pare innych serwisow i nie natknalem się na interesujący mnie produkt.

 

Czy ktoryś z forumowiczów moze mnie naprowadzić, gdzie mozna dostac większy, niekoniecznie aż tak duży jak tu, http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C11546259, wlot powietrza na maskę w wrx-ie 06 - zdaję sobie sprawę iz jest to, delikatnie mowiąc, przerost formy nad treścią, ale wygląd tego sti jest intrygujacy.

Będę zobowiazany za rozwiniecie tematu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...byłoby super - własnie te z sti 03-05 są idealne - zainm zacznę się rozgladać za takowym, czy ktoś może, z dużym prawdopodobieństwem, potwierdzić w/w fakt?

no nie moge znalzc tematu, a sam go zakladalem. I chyba Carfit to potwerdzal z tego co pamietam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a gdyby chodziło o coś "niestruganego", firmowego - takie kompletne P&P, to jakiej firmy szukać? (z wyłączeniem elementów carbonowych)

 

do 06 raczej nie występuje taki duży w przyrodzie (z wyjątkiem oryginalnego STI, ale jest on duzo mniejszy niż ten w linku), a wlot od strszych roczników nie pasuje wymiarami otworu do maski 06. taki jak na zdjeciach możesz założyć ale wiąże się to z budowaniem prototypowej maski (maska bez otworu - od 06 N/A plus mnóstwo pracy z dopasowywaniem)

 

tu masz taki wlot:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli nie obyłoby się bez kowala artysty :???: szkoda , myślałem iż temat jest łatwiejszy do ogarnięcia - oczywiście gdyby ktos miał dobry patent na w/w temat, to z całą pewnością posłucham...

 

[ Dodano: Czw Mar 04, 2010 8:23 am ]

DSC02818%28GT%29.jpg

 

znalazłem coś takiego na US ebayu - produkt Taiwański - koszty + przesyłka tj ok 160$ - mam troche mieszane uczucia czy nie będzie trąciło, powiedzmy "Kasiną Wielką" - co myslicie?

 

[ Dodano: Czw Mar 04, 2010 8:27 am ]

edit up

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostałem dzis - zmodyfikowany wlot z sti 03-05, dostosowany do maski z my06, wyglada calkiem zacnie (jak na niefirmowy wyróB) i pełen dumy z tego faktu udawalem sie w kierunku ASO Subaru na ul. Rojnej w Łodzi, w celu uzyskania informacji blacharsko - lakierniczej - i wiecie co..................

 

 

 

 

los bywa okrótny , doslownie 500m wczesniej (aż wstyd się przyznać) nie zebrałem odpowiednio 90stipniowego łuku i na dzien dzisiejszy potrzebuje zdecydowanie wiecej aniżeli lakierowania wlotu :evil::oops: Jakbyscie pytali z czyjej winy - to powiem tylko iż płot pewnej sympatycznej pani był niewinny. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma tego złego - tfu tfu, jutro rano samochód jedzie na lawecie do pewnej firmy zlokalizowanej pomiędzy Warszawą a Piasecznem, być może będzie okazja aby "przy okazji" machnąć parę innych rzeczy.....

 

dzięki za wyrazy współczucia, adres dla Poczty Kwiatowej podaje na PW :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...