Skocz do zawartości

Jaki wydech do Imprezy WRX 2,5l. 230 KM


stoldo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

W moim subaru chciałbym zmienić wydech

interesuje mnie zakup wydechu do imprezy wrx 230 km 2007r 2,5l

jestem raczej zdecydowany na tlumik koncowy tzw . wydech ktory bedzie eksponował odgłos boxtera bez uszczerbku na komforcie, tzw. dolnobasowy pomruk

mniej wiecej oto mi chodzi aby uzyskać podobny efekt tzw.kliknij link:

 

Z góry bede wdzieczny za pomoc i sugestie forumowiczów gdzie moge zainstalowac taki wydech

pozdrawiam i czekam na odp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stoldo, ze swojej strony polecam WR Sport / Prodrive:

 

Tu masz próbkę, jak to gada w porównaniu do oryginalnego wydechu. Poziom hałasu jeszcze łba nie urywa (jak najbardziej do zaakceptowania, nawet na długiej trasie), ale dźwięk ma to bardzo przyjemny:

 

http://www.youtube.com/watch?v=U1cKdxSKr3s

 

Ja miałem w moim WRXie 02' podobny, tylko z owalną końcówką (WR Sport) i było zajefajnie - możesz zapytać nowego właściciela elberoth'a, jak mu się podoba brzmienie. Tyle, że od jakiegoś czasu auto jeździ też z kawiorowym down pipem SuperSprinta ze sportowym katalizatorem i to też mocno wpływa na brzmienie. Nie wiem, czy nie bardziej nawet, niż tłumik końcowy. Nawiasem mówiąc pomyśl może o takim DP ze sportowym katem, np. z ELTECU. Reszty nie musiałbyś ruszać, tylko DP. Zarówno brzmienie, jak i dynamika auta będzie lepsza. Powiem Ci tylko, że to jak to teraz gada, to jest bez porównania z seryjnym wydechem.

 

No ale jeśli wiesz na 100% że nie chcesz mocno modzić auta (a taki DP to jest jak to się mówi "dobry początek" i bakcyl ciągnący do dalszych modyfikacji), to faktycznie strzel sobie jakiś markowy końcowy tłumik. Ktoś tutaj miał a sprzedaż HKS Silent Hi Power końcowy do GTka. Ponoć super sprawa - tylko nieco głośniejszy od serii, a bardzo fajnie gada. Można łatwo przerobić, żeby pasował do WRXa new age'a. Ja bym szukał albo prodrive'a, albo właśnie HKS Silent Hi Power:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...