Skocz do zawartości

Jedna czy dwie tabliczki znamionowe?


szwedzkikucharz

Rekomendowane odpowiedzi

Na paru zdjęciach silników Subaru, które mam w swoich zbiorach widoczne są dwie tabliczki znamionowe. Tymczasem w dwóch autach, które widziałem naocznie było tylko po jednej :?

I tu pytanie: od czego to zależy?

Samochodami, które nie miały dwóch tabliczek były Subaru Legacy (sedany), oba z silnikiem 2,2l jeden z 1994r drugi z 96r. Obydwa auta były sprowadzone ze Szwajcarii - jeśli może to mieć jakieś znaczenie. W obydwu autach "brakowało" tej umieszczonej na lewej kolumnie resorującej (na fot. oznaczone nr 1). Oba auta w jej miejscu miały małe otworki do jej zamocowania, tak jakby kiedyś tam jednak była :roll: . Właściel jednago z aut, na moje pytanie, o drugą tabliczkę odparł: "nie było!" :twisted: . Oba samochody były zarejestrowane w Polsce.

A przy okazji co właściwie jest na lewej tabliczce (tej niby brakującej) ? czy jest ona dokładnie taka sam jak ta po prawej stronie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem w salonie u Kocara i mam dwie jedna jak by po japońcku a druga ludzka znaczy się literki sa czytelne i zrozumiałe :wink:

 

PS. Śmieszny ten silniczek bez IC :P

 

To ciekawy trop :) . Jeśli można spytać która jest która? To znaczy która ("japońska" czy "normalna") jest po lewej na fot nr 1, a która po prawej stronie na fot. nr 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...