Jump to content

Poszukuje namiarów na blacharza

tommyk
 Share

Recommended Posts

daleko od 52°13'48''N 21°00'39''E ?

:wink:

spoko, tylko żartuję sobie brzydko :oops: raczej imprez nie robił...a jak robił to nie dobrze :???:

tyle ile z Warszawy do Gdańska (choć w Gdańsku często bywam). Pomuka za takie coś to raczej nie dostaniesz :smile:

żart kropkowicza chociaż inteligencją trącał...

Ano... jakieś jednak dyletanctwo me komputerowe sie objawiło :evil:

Przepraszam... żartobliwa miała być jedynie odległość... a blacharz naprawdę zacny i w marce jedynie słusznej nieźle wprawiony. :smile:

żart kropkowicza chociaż inteligencją trącał...

Ano... jakieś jednak dyletanctwo me komputerowe sie objawiło :evil:

Przepraszam... żartobliwa miała być jedynie odległość... a blacharz naprawdę zacny i w marce jedynie słusznej nieźle wprawiony. :smile:

niewątpliwie

niewątpliwie

No, tośmy sobie popisali... niewątpliwie. Raz przeprosiłem i wystarczy. Jeżeli interesują Cię namiary na kogoś naprawdę niezłego i doświadczonego w Subarakach, działającego pod Wrocławiem - PW sprawdzam od czasu do czasu. :mrgreen:

niewątpliwie

No, tośmy sobie popisali... niewątpliwie. Raz przeprosiłem i wystarczy. Jeżeli interesują Cię namiary na kogoś naprawdę niezłego i doświadczonego w Subarakach, działającego pod Wrocławiem - PW sprawdzam od czasu do czasu. :mrgreen:

pax pax, miałem dziś rozmowę z uber niekompetentnym rzemieślnikiem, który marnuje mój czas, a śnieg popadal, można by było na białym poszurac