Skocz do zawartości

Subaru na Pole - Grupa Krakoska


adaś

Rekomendowane odpowiedzi

ptkrally, :mrgreen:

 

golum, wysyłam Ci zaproszenie do Bractwa ;) tam się dowiesz paru rzeczy o ciśnieniu, tarciu, nawierzchni i gumach. Wykłady o nawierzchniach prowadzi mgr inż doc hab ptkrally :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Giechu, ptkrally, Sofi, 1yearold - Bractwo Gumkowe :mrgreen:

 

..ciekawe czy ciśnienie trzymają ?

 

Z tym ciśnieniem to jet tak że jak na pamięć napompujesz :shock: :D a potem zobaczysz po czym masz teraz jechać (zima zmienne warunki droga nie remontowana latami) to czasem radość zmienia się w frustrację i szukasz objazdu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ptkrally, przecież trzeba go wcielić jakoś w struktury, tzn musi się "wkupić", no nie?? :twisted::mrgreen:

 

"W łapę"?? Demoralizujesz struktury zaraz na wstępie... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Student dzienny :D i jeszcze stypendium ma widać powodzi Ci się że Cię stać bo inni to cały tydzień pracują żeby 2 razy w tyg na studia iść a ty jakiś wywrotowiec jesteś :!: :!: A może jeszcze w akademiku sobie pomieszkujesz?

 

Zastanów się dobrze to mogło by pomóc w pracy magisterskiej... jak akademik to masz w okolicy możliwość niezliczonych testów nowych mieszanek gum... tam kiedyś był prolog rajdów to odcinek zacny.... Jak leszek Kuzi tam IS WRC dosiadł to 2 gumki zajechał gorzej że połamał to na co je założył :lol::lol::lol:

 

Dobra Golum przysięgę złożył ... przegłosowane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto jest skarbnik?

Sofi-- Nie- Bo kobitka, wzięła by sakiewkę i uciekła na zakupy :twisted: i kupiła sobie gumki z porządnym zimowym bieżnikiem bo skoro się żali na slicki letnie to pewnie takowe jej się mażą :twisted::twisted:

 

[

 

czy mnie się tylko wydaje czy zostałam wykluczona z bractwa zanim ono w ogóle powstało?

 

Ja sie nigdzie na slicki nie żaliłam, a z sakiewki własnej wolę korzystać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto jest skarbnik?

Sofi-- Nie- Bo kobitka, wzięła by sakiewkę i uciekła na zakupy :twisted: i kupiła sobie gumki z porządnym zimowym bieżnikiem bo skoro się żali na slicki letnie to pewnie takowe jej się mażą :twisted::twisted:

 

[

 

czy mnie się tylko wydaje czy zostałam wykluczona z bractwa zanim ono w ogóle powstało?

 

Ja sie nigdzie na slicki nie żaliłam, a z sakiewki własnej wolę korzystać.

 

A gdzie tam wykluczona przecież dzięki tobie inicjatywa powstała jak się bractwo rozwinie to w salach wiary gumkowej będziemy Ci ołtarzyki stawiać :D A jeśli chodzi o skarbnika to tak humorystycznie chciałem cie z obowiązku zwolnić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...