Skocz do zawartości

Zamiana klimatyzacj manualnej na automotyczną ???


Gość maxkata

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Może ma ktoś wiedzę czy można zamienić klime zwykłą manualną na automatyczną.

Mam Legacy 99r 2,5.

Przełączanie prędkość i kierunku nadmuchu jest elektryczne więc może japońce przygotowali wszystko pod automatyczną ? Panel automatycznej można dostać za 200pln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam panel nie ratuje Ci sytuacji. Wiązka jest moim zdaniem inna, jasne, że da się zrobić, wszystko da się zrobić...ale jakim nakładem kosztów i roboty, raczej sobie odpuść jeżeli nie jesteś sam elektronikiem samochodowym lub nie masz takowego szwagra i to uzależnionego od napojów wyskokowych... :lol: auto z 99r, raczej się taka inwestycja nie opłaca, a na pewno nigdy się nie zwróci. przkładam taki model anglika, już mam trzecia wiazkę elektryczną i nic nie pasuje, wychodzi na to, ze w tym modelu co rok to prorok..... :lol:

 

[ Dodano: Wto Paź 06, 2009 8:38 am ]

Żeby naprawdę stwierdzić czy się da, na pewno trzeba rozebrać odrobinę deskę i zobaczyć co tam pod spodem siedzi, na odległość nikt nic nie powie, no chyba, że wróżka, dzwoń pod 0700-........ :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak napisałem wcześniej, dużo roboty, dużo kasy, efekt nieznany i niepewny.....nie robiłbym, bo i po co? dużo prościej rzeczywiście sprzedać to auto jak Ci nie odpowiada i kupić inne, dokładnie takie jakie CI pasuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki koledzy, tak też myślałem.

Na szczęście kumpel kupił legasika z tego samego roku z automatyczną.

Dwie godzinki przy piwku w garażu i będę wiedział już w 100% czy jest taka opcja. Dam znać dzięki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...