Skocz do zawartości

CORNERS CUP - ROZETA WRÓBLA


gpruszko

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj Hrabio Drakulo , jak szyjka ?

 

Ja sie scigac nie bedę , to zlot włascicieli i fanów Hayabusy. Jezeli uda mi sie wyciagnac na Bemowo jednego takiego fajnego to spotkamy sie towarzysko i bede kibicowac najlepszemu mechanikowi jakiego znam, ktory uczesniczy w wyscigu na 1/4 mili.

Takze wszystko zalezy od sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i po imprezie castrolowoz w wycigach na cwiartke jakos dawal rade udalo sie dotrzec do finalu wypychajac z niego jakiegos lancera evo 9 :mrgreen: w finale niestety nie dalo rady nic wiecej pojechac niz 12.51 i zostalo 4 miejsce w finale, i tak fajnie. A jeszcze podziekaowanie dla Marcina z nie-ASO za uratowanie w potrzebie!!! (ukrecilem poloske przednia lewa przy 4 starcie :mrgreen: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozeta... coz raczej porazka... okazalo sie ze jest jeden przejazd z jednym zapoznaniem - 1.19 :mrgreen: (z powodu ilosci aut) udalo sie finalnie zrobic drugi przejazd (bez zapoznania) ktory z roztargnienia pojechalem z otwartym dyfrem :oops: zero szans na poznanie trasy dla nowych jak rowniez zero szans na wygrzenie opon...

 

nie polecam tej imprezy osoba, ktore jada kilaset km po to aby rozete przejechac 2x... lepiej bezposrednio umowic sie Wroblem na xh...

 

na rozecie zlal wszystkich kolega w CRXie (900kg/220KM) czasem 1:15,xx cos pod 1:16 ale tak czy siak - MEGA szacun !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciuś , czy Ty się na mnie za coś obraziłeś ?

 

 

Nie, poprostu spałem do g.12.00

Zadzwonił wsciekły Fiat 126, że go Wróbel wikiwał na rozecie i uznaniowo doliczył 2 sek. do czasu zmierzonego fotokomórką :shock: :evil:

 

 

 

 

Ale to juz może sam fiat 126p opowie......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co tu opowiadać, kolega Bunch zdał już relację z tej farsy :wink:

generalnie pierwszy przejazd miałem 1:15:225, ale Wróbel uznał że akurat podczas mojego przejazdu fotokomórka zawiodła [hahahaha]

dołożyli mi 2 sekundy wg własnego widzimisię, ale w związku z tym że nadal był to pierwszy czas dnia, ustalono że pierwsza trójka pojedzie finał...

finał był taki że jechałem bez okrążenia rogrzewczego na zimnych oponach,popełniłem 2 błędy i miałem gorszy czas, natomiast zamiast pierwszej trójki, jechali wszyscy, mieli też okazję rozgrzać opony, i zrobili w drugim przejeździe lepsze czasy - Arvid miał 1:16:604 o ile dobrze pamietam. Wróbel stwierdził że brane będą przejazdy z drugiej rundy, a nie najlepsze z dwóch, ponieważ w innym wypadku ja bym wygrał...

szlag mnie trafił jak to usłyszałem, bo takiej dziecinady to dawno nie widziałem... co było dalej nie wiem, bo zabrałem szanowną małżowinkę i pojechaliśmy do domu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co tu opowiadać, kolega Bunch zdał już relację z tej farsy :wink:

generalnie pierwszy przejazd miałem 1:15:225, ale Wróbel uznał że akurat podczas mojego przejazdu fotokomórka zawiodła [hahahaha]

dołożyli mi 2 sekundy wg własnego widzimisię, ale w związku z tym że nadal był to pierwszy czas dnia, ustalono że pierwsza trójka pojedzie finał...

finał był taki że jechałem bez okrążenia rogrzewczego na zimnych oponach,popełniłem 2 błędy i miałem gorszy czas, natomiast zamiast pierwszej trójki, jechali wszyscy, mieli też okazję rozgrzać opony, i zrobili w drugim przejeździe lepsze czasy - Arvid miał 1:16:604 o ile dobrze pamietam. Wróbel stwierdził że brane będą przejazdy z drugiej rundy, a nie najlepsze z dwóch, ponieważ w innym wypadku ja bym wygrał...

szlag mnie trafił jak to usłyszałem, bo takiej dziecinady to dawno nie widziałem... co było dalej nie wiem, bo zabrałem szanowną małżowinkę i pojechaliśmy do domu...

 

Siema, ja trochę dodam od siebie. Liczba przejazdów zdecydowanie niesatysfakcjonująca a już na pewno nie dało się ogarnąć toru jak ktoś nie jechał wcześniej na rozecie, po to były te treningi tak naprawdę i to było do przewidzenia. To że drugi przejazd jechany był bez rozgrzewki to wogóle totalna poracha, ALE KAŻDY Z NAS JECHAŁ DRUGI PRZEJAZD BEZ ROZGRZEWKI!!!, więc cięzko tu mówić że ktoś miał gorzej/lepiej. To że był brany czas z finału- tak było też na pierwszym Gecko cup, gdzie ja np. miałbym drugie miejsce, ale z racji tego, że nie pojechałem w finale nie miałem żadnego. Twój pierwszy przejaz nie był "poprawiany" przez Wrobla tylko wyświetlacz wyświetlił inny czas niż zmierzyły fotokomórki. Na 1:15,2 musiałbyś pojechać niemalże bezbłędnie a zrobiłeś dwa dosyć istotne błędy w tym przejeździe i każdy z Nas (którzy wielokrotnie byli już na rozecie) obserwujących to widział. Myślę, że Wróbel nie zrobił finałów, po to żebyś Ty nie wygrał, tylko tak było też na wcześniejszych zawodach i tak było planowane przez SSS. Jeśli ten Twój pierwszy przejazd był na 1:15,2 to eliminując błędy które w nim popełniłeś powinieneś spokojnie pobić rekord toru, czego Ci serdecznie życzę :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fiat126p, to Ty jechałes na 400? czasy evo X takie słabe bym powiedział, wygląda na serie.

ja nie jechałem na ćwiartkę tylko na rozecie...

 

P.S.

Arvid, nie chodzi mi o to czy wskazanie było właściwe, bo czas został i tak podniesiony przez Wróbla o 2 sekundy (??? tyle trwa przejechanie odcinka 15 m między fotokomórkami ???) na 1;17.225, chodzi mi tylko o fakt że z finału gdzie miało jechać trzech najlepszych, zrobiły się nagle kolejne rundy, bo jak zapewne widziałeś jechali wszyscy, mieli też czas na rozgrzanie opon, a co niektórzy pojechali nawet 3 razy... co do błędów to popełniłem je w drugim przejeździe, pierwszy był prawie czysty... sam fakt że w drugim przejeździe gdzie popełniłem 2 poważne błędy miałem 1:18:6 dowodzi tego, że przejazd pierwszy nie mógł być gorszy. Poza tym dziwi mnie tylko, że podczas mojego przejazdu fotokomórka dała ciała, podczas pozostałych przejazdów wszystko było ok... :roll:

zasady są po to żeby ich przestrzegać, a jeżeli masz wątpliwości co do mojej oceny sytuacji i weryfikacji wyników to odsyłam do regulaminu Corners Cup, który nie jest mojego autorstwa... regulamin Corners Cup

polecam punkt 4.2.

 

pzdr.

 

[ Dodano: Pon Wrz 28, 2009 8:38 am ]

wyniki rozeta Wróbla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...