Skocz do zawartości

Kujawsko-Pomorskie , ktoś stąd ?


lukasswrx

Rekomendowane odpowiedzi

Znam już godzinę imprezy na motoarenie! Dzień na który chciałbym Was zaprosić do 27.10 (niedziela) na godzinę 11 do 14. Oczywiście jeżeli, ktoś może być krócej to nic się nie stanie :)

 

Ogólny plan imprezy:

 

W PROGRAMIE IMPREZY PLANUJEMY:

 

1. MINI-RAJD DLA PUBLICZNOŚCI (OD 8 LAT) (sobota)

2. MINI-RAJD DLA "GWIAZD" (niedziela) - jako pierwsi zapisali się reprezentanci Radia ZETGOLD Toruń - czekamy na kolejnych śmiałków. Zgłoszenia do udziału w tych zawodach prosimy zgłaszać do nas na prv.

3. WYSTAWA SAMOCHODÓW SUBARU - jeśli ktoś chciałby zaprezentować swoje ukochane "Plejady", również prosimy o kontakt na prv.

 

Każdy z Was będzie mógł wziąć udział w mini-rajdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już muszę powoli konkretnie pytać! 27 październik, kto jest chętny poburczeć na MotoArenie przy okazji zawodów RC i wystartować w mini-rajdzie? Start jest darmowy, udostępniamy auto i tor :) Dla najlepszych chyba są jakieś nagrody przewidziane!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bede jak tylko odbiore auto.

Chetnie poburcze i wezme udzial w mini rajdzie.

 

Byłoby baaaaardzo miło! :)

 

Prawdopodobnie będzie Hubert Ptaszek z STi 04 Solberg Edition, jakieś potężne STi od Remusa, możliwe że Reiski pokaże nowe modele... no całkiem fajnie się zapowiada :)

 

ps. jakieś EVO chyba płynie do Polszy... jeżeli bedzie już u nas to również jest zaproszone :)

Edytowane przez Jachu93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bede jak tylko odbiore auto.

Chetnie poburcze i wezme udzial w mini rajdzie.

 

Filip, moze podskocze do Ciebie i skoczymy we dwojke? Chyba ze lecisz z rodzina? DSem nie bede sie tam pchal w ta kolumne subarakow :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że Alek podstawi Forka w naszym imieniu i weźmie udział w zawodach.

 

Ja jestem w pracy do końca miesiąca.

 

Już się z nim skontaktowałem :) Potwierdza! :) No to 1 Subaraka mamy prawie pewnego! :) Lista chętnych do startu w mini-rajdzie powoli się zapełnia! :)

 

- mała zapowiedź :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyście mogli to tak około 10-10:30 być, żeby się ustawić itd.

 

Coś czuje, że idziemy na rekord :)

 

Aa i spotkamy się koło Castoramy (po lewej przy wjeździe do Torunia od strony Fordonu). Tam Was "przejmę" i wprowadzę na motoarene :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyście mogli to tak około 10-10:30 być, żeby się ustawić itd.

 

Coś czuje, że idziemy na rekord :)

 

Aa i spotkamy się koło Castoramy (po lewej przy wjeździe do Torunia od strony Fordonu). Tam Was "przejmę" i wprowadzę na motoarene :)

 

Czy dostaniemy Vipowskie wejściówki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja bym się pisał :P .

 

w takim razie MINI konwój już mamy :D

 

@@Jachu93, możemy wziąć udział w tym mini rajdzie jak ktoś poświęci swój model :P

 

Tak ja pisałem - My udostępniamy nasz teamowy model :)

 

 

Jakbyście mogli to tak około 10-10:30 być, żeby się ustawić itd.

 

Coś czuje, że idziemy na rekord :)

 

Aa i spotkamy się koło Castoramy (po lewej przy wjeździe do Torunia od strony Fordonu). Tam Was "przejmę" i wprowadzę na motoarene :)

 

Czy dostaniemy Vipowskie wejściówki?

 

A co to znaczy? Impreza jest darmowa dla wszystkich, a pisząc że wprowadze Was na motoarene miałem na mysli otwarcie bramy i udostepnienie wjechania na tor żużlowy.

 

ps. tam jest genialne echo, jak ktoś ma fajny wydech to będzie ogień :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje auto jest w 80% skończone. Spodziewam się że do połowy przyszłego tygodnia będzie 100%. Ponoć już ładnie łąduje 1,3 bara na nowej turbinie, pozostał fine tuning.

Myślę/mam nadzieję że będę na nidzielę gotowy.

Jacek, będę leciał do Torunia z moimi chłopakami i pewnie żoną więc lipa z wspólnego wyjazdu. Chyba że się coś zmieni to dam znać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, już do jednego z forumowiczów pisałem to, ale teraz napiszę do wszystkich:

 

To jest zakończenie sezonu Rajdów Modeli RC nad którym patronat objęło Subaru. Zaznaczam MODELI RC. To nie jest zlot, ani oficjalny spot Subaru. Spodziewamy się kilku, no może kilkunastu aut więc, żeby nie było rozczarowań wolę to napisać prędzej :)

 

Poza Subaru możliwe, że będzie Audi R8, Toyota Celica GT-Four, może GT86. Jutro będziemy wiedzieć co z nowymi Subaru, bo wciąż nie mamy odpowiedzi od pana Reiskiego. Ale jeżeli odpowiedź będzie pozytywna to spodziewać się możemy Forka XT, może BRZ, albo XV.

 

 

Dla nas ma to być największy spot w regionie (chociaż ciężko będzie pobić Wasz wynik z Bydzi) połączony z zabawą modelami i mini rajdem :) Porobimy dużo fajnych zdjęć, a dla chętnych obok jest tor, więc po spocie możecie tam pojechać i poupalać za 10 zł :)

 

 

 

Aaa i jedna BARDZO ważna sprawa - na motoarenie nie można wjeżdżać na trawe! W zeszłym roku ktoś wjechał i było średnio przyjemnie... taki wymóg :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...